031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

ارتقای رکورد تولید ماهانه آهن اسفنجی در فولاد خراسان
پنج شنبه 3 مهر 1399 بازدید : 188

کارکنان غیورو خستگی ناپذیر ناحیه احیا مستقیم فولاد خراسان در شهریور 1399 موفق شدند با ثبت رکورد تولید ماهانه 131هزار و 547 تُن آهن اسفنجی و بریکت، رقم ثبت شده قبلی خود را ارتقا دهند.
 حمیدرضا زارع ضمن تشکر و قدردانی از کارکنان ناحیه احیا مستقیم کسب این رکورد را حاصل کار گروهی و اندیشیدن به هدفی واحد دانست  و بیان کرد : در کسب این رکورد تلاش تک تک کارکنان و هماهنگی میان بخش های تامین، پشتیبانی تاثیرگذار بوده است.
مدیر ناحیه «احیا مستقیم» فولاد خراسان ، مهندس فضیلتی، نیز با قدردانی از تلاش شبانه روزی همکاران خود، ارتقای تولید در این ناحیه را با وجود تحقق ظرفیت اسمی کارخانه و نصاب بالای تولید آهن اسفنجی در ماه های گذشته، شرایط خوب و آماده به کار بودن تجهیزات و استفاده مطلوب از زمان تولید و کاهش توقفات و پشتیبانی بموقع، تامین مواد اولیه مرغوب و روحیه همکاری و تعلق خاطر سازمانی بالای کارکنان دانست و اظهار امیدواری کرد که ان شاء ا.. با موارد اشاره شده روند موفقیت در کلیه نواحی تولیدی شرکت استمرار یافته و «جهش تولید» به معنای واقعی در مجموعه «فولاد خراسان» محقق خواهدگردید.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   1