031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

افتتاح بزرگ ترین کارخانه ی کنسانتره در اصفهان
پنج شنبه 22 خرداد 1399 بازدید : 428

 

افتتاح بزرگترین کارخانه کنسانتره‌سازی در شرق کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت با فرمان رییس جمهور به عنوان بزرگ ترین کارخانه ی تولید کننده به صورت رسمی از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح می شود. این کارخانه ی 5 میلیون تنی فولاد سنگان امروز با فرمان رییس جمهور افتتاح می شود.
کارخانه کنسانتره‌سازی فولاد سنگان که با سرمایه گذاری شرکت فولادمبارکه بنا نهاده شده و در مجموعه معدنی بزرگ عسلویه معدنی ایران قرار دارد، در سالی که با نام جهش تولید نامگذاری شده توانست اولین تولید آزمایشی خود را به ثمر برساند و با افتتاح رسمی که فردا انجام می شود،  تولید کنسانتره سنگ آهن کشور را به میزان ۵ میلیون تن در سال افزایش دهد. 
این کارخانه که در قالب ۲ خط تولید با ظرفیت ۲.۵ میلیون تنی با ظرفیت تولید ۵ میلیون تن کنسانتره در سال طراحی شده، زمینه ساز اشتغال مستقیم برای ۵۰۰ نفر و غیر مستقیم برای ۳ هزار نفر خواهد شد.
گفتنی است که کنسانتره تولیدی این کارخانه جهت تامین خوراک گندله سازی فولاد مبارکه اصفهان استفاده خواهد شد و از خام فروشی سنگ آهن در کشور تا حد بسیار زیادی جلوگیری خواهد کرد.

 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0