30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

افزایش 54 درصدی صادرات شرکت های فولادی کشور در طی مهرماه 98

افزایش 54 درصدی صادرات شرکت های فولادی کشور در طی مهرماه 98

شنبه 25 آبان 1398 بازدید : 165

۱۰ شرکت فولادی بزرگ کشور طی مهر امسال، ۵۶۱ هزار و ۷ تن فولاد صادر کردند. این شرکت ها اکنون با صدور بیش از ۴ میلیون تن فولاد در هفت ماه سال جاری و رشد ۸درصدی صادرات فولاد را به ثبت رسانده است.
این میزان، شرکت های «فولاد مبارکه» ۱۳۲ هزار و ۵۱۲ تن، «ذوب آهن اصفهان» ۱۱۴ هزار و ۶۵۳ تن، «فولاد هرمزگان»، ۸۳ هزار و ۳۱ تن، «فولاد کاوه جنوب» ۶۴ هزار و ۱۰۰ تن، «فولاد خوزستان» ۸۲ هزار و ۲۹۶ تن، «فولاد خراسان» ۴۲ هزار و ۵۶۰ تن، «صبا فولاد» ۲۵ هزار و ۸۵۶ تن، «فولاد آلیاژی ایران» ۵ هزار و ۹۴۰ تن، «فولاد بناب» ۵ هزار و ۵۰ تن و «سنگ آهن چادرملو» ۵ هزار و ۹ تن محصول صادر کردند.
شرکت های یاد شده طی ۷ ماهه سال جاری، ۴ میلیون و ۴۹ هزار و ۸۷۴ تن فولاد صادر کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته، ۸ درصد افزایش نشان داده است.
این میزان صادرات شرکت های «فولاد خوزستان» یک میلیون و ۸۳ هزار و ۶۷۴ تن، «فولاد مبارکه» ۸۸۵ هزار و ۳۹۷ تن، «ذوب آهن اصفهان» ۶۸۱ هزار و ۸۶۸ تن، «فولاد هرمزگان»، ۴۵۳ هزار و ۴۹ تن، «فولاد کاوه جنوب» ۵۲۸ هزار و ۱۶۰ تن ، «فولاد خراسان» ۱۷۴ هزار و ۲۰۰ تن، «صبا فولاد» ۵۰ هزار و ۸۴۲ تن، «فولاد آلیاژی ایران» ۳۶ هزار و ۴۸۸ تن، «فولاد بناب» ۲۶ هزار و ۶۸۹ تن و «سنگ آهن چادرملو» ۱۲۹ هزار و ۵۰۷ تن محصول صادر کردند.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0