031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

افزایش 54 درصدی صادرات شرکت های فولادی کشور در طی مهرماه 98
شنبه 25 آبان 1398 بازدید : 373

۱۰ شرکت فولادی بزرگ کشور طی مهر امسال، ۵۶۱ هزار و ۷ تن فولاد صادر کردند. این شرکت ها اکنون با صدور بیش از ۴ میلیون تن فولاد در هفت ماه سال جاری و رشد ۸درصدی صادرات فولاد را به ثبت رسانده است.
این میزان، شرکت های «فولاد مبارکه» ۱۳۲ هزار و ۵۱۲ تن، «ذوب آهن اصفهان» ۱۱۴ هزار و ۶۵۳ تن، «فولاد هرمزگان»، ۸۳ هزار و ۳۱ تن، «فولاد کاوه جنوب» ۶۴ هزار و ۱۰۰ تن، «فولاد خوزستان» ۸۲ هزار و ۲۹۶ تن، «فولاد خراسان» ۴۲ هزار و ۵۶۰ تن، «صبا فولاد» ۲۵ هزار و ۸۵۶ تن، «فولاد آلیاژی ایران» ۵ هزار و ۹۴۰ تن، «فولاد بناب» ۵ هزار و ۵۰ تن و «سنگ آهن چادرملو» ۵ هزار و ۹ تن محصول صادر کردند.
شرکت های یاد شده طی ۷ ماهه سال جاری، ۴ میلیون و ۴۹ هزار و ۸۷۴ تن فولاد صادر کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته، ۸ درصد افزایش نشان داده است.
این میزان صادرات شرکت های «فولاد خوزستان» یک میلیون و ۸۳ هزار و ۶۷۴ تن، «فولاد مبارکه» ۸۸۵ هزار و ۳۹۷ تن، «ذوب آهن اصفهان» ۶۸۱ هزار و ۸۶۸ تن، «فولاد هرمزگان»، ۴۵۳ هزار و ۴۹ تن، «فولاد کاوه جنوب» ۵۲۸ هزار و ۱۶۰ تن ، «فولاد خراسان» ۱۷۴ هزار و ۲۰۰ تن، «صبا فولاد» ۵۰ هزار و ۸۴۲ تن، «فولاد آلیاژی ایران» ۳۶ هزار و ۴۸۸ تن، «فولاد بناب» ۲۶ هزار و ۶۸۹ تن و «سنگ آهن چادرملو» ۱۲۹ هزار و ۵۰۷ تن محصول صادر کردند.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0