031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

امضای تفاهمنامه ۵۰۰ میلیارد تومانی بومی سازی صنعت فولاد
یکشنبه 15 دی 1398 بازدید : 243

معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت بیان کرد: حدود 500 میلیارد تومان تفاهمنامه  با محوریت بومی سازی در صنعت فولاد در سال جاری امضا شده است که ضرورت دارد به مرحله امضای قرارداد برسد.

بنا به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ، خداداد غریب پور در نشستی با هیات مدیره انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گفت: توسعه بومی سازی از خواسته های اصلی مقام های ارشد نظام است و ضرورت دارد شرکت های فولادی بر روی بومی سازی و تامین نیازهای این صنعت تمرکز داشته باشند.
وی یادآورشد: سال گذشته در فصل زمستان برخی از تولیدکنندگان صنعت فولاد با چالش هایی در زمینه تامین مواد اولیه روبرو بودند که بر اثر همکاری های سازمان ایمیدرو با بخش دولتی و شرکت های این حوزه، مشکل مربوطه برطرف شد.
غریب پور ضمن تاکید بر به روزآوری اطلاعات سامانه بومی سازی صنعت فولاد (که سال گذشته ایجاد شد)، گفت: نمایش قطعات و تجهیزات بومی سازی شده در دومین جشنواره و نمایشگاه فولاد اثر قابل توجهی در انعکاس دستاوردهای این صنعت دارد.
ایشان ضمن یادآوری فعالیت و تمرکز شرکت ملی فولاد در تولید دانش برای این صنعت، افزود: یکی از موضوع های اساسی در این مسیر،‌ همگرایی انجمن فولاد و سازمان ایمیدرو است تا بتوان برنامه های بومی سازی را به شکل منسجم هدایت کرد.

طبق این گزارش، در نشست ذکر شده، رسول خلیفه سلطانی و رضا شهرستانی به ترتیب دبیر و عضو هیات مدیره این انجمن در زمینه برپایی نمایشگاه فولاد در دهه سوم دیماه جاری توضیحاتی را ارائه نمودند.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0