031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

بازگشت یک مجتمع فولادی به چرخه تولید در آذربایجان شرقی
یکشنبه 7 دی 1399 بازدید : 177

حبیب امین زاده با اشاره به بازدید از شرکت فولاد صائب عجب شیر در آبان ماه سال جاری و بررسی مسائل و مشکلات پیش روی این مجتمع، گفت: این واحد صنعتی به دلیل مشکلات مالی به طور تعطیل شده بود که طبق وعده داده شده مبنی بر آغاز به کار مجدد این واحد تا پایان سال جاری و بر اساس برنامه ریزی های پیش بینی شده، این امر طی مدت دو ماه در راستای رونق تولید محقق شد.

وی با اشاره به برنامه های محوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص بازگشت واحدهای تعطیل و راکد به چرخه تولید در سال جهش تولید، افزود: با آغاز به کار مجدد واحد فولادی یادشده، به ظرفیت تولید استان افزوده شد و بر اساس تمهیدات پیش بینی شده طی سه ماه آینده، خط تولید تیرآهن به عنوان خط دوم تولید در این مجتمع راه اندازی خواهد شد.

مجتمع فولادی صائب عجبشیر با ظرفیت تولید سالانه ۱۸۰ هزار تن میلگرد درسال ۹۸ به بهره برداری رسید و درحال حاضر با رفع موانع تولید و شروع مجدد فعالیت، توان تولید روزانه بیش از ۷۰۰ تن میلگرد راخواهد داشت.

 با بازگشت این مجتمع فولادی به چرخه تولید، زمینه بازگشت به اشتغال بیش از ۲۰۰ نفر فراهم شد.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0