031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

بخش خصوصی توانایی تحمل هزینه‌ها را ندارد
دوشنبه 25 فروردین 1399 بازدید : 346

حمیدرضا رستگار رئیس اتحایه فروشندگان آهن و فولاد تهران بیان کرد: دولت با بسته های حمایتی کارآمد به داد کارگران برسد، چراکه در غیر این صورت هر گونه چشم پوشی سبب تعدیل نیروی کار خواهد شد.
وی بیان کرد: تاثیر تحریم ها و کرونا در اقتصاد کشور مشهود است. ابتدا تاثیرات آنرا بر اقتصاد کلان کشور شاهد بودیم. در مرحله ی بعد هم این مساله سبب شد بنگاه های اقتصادی کشور ضرر کنند و در صورتی که این روند ادامه پیدا کنند مجبور به تعدیل نیرو می شویم.
رستگار تصریح کرد: از 15 اسفند 98 تا فرودین به دلیل شیوع کرونا فعالیت های اقتصادی در کشور با رکود همراه بود این در حالیست که در اسفند هزینه ها به علت پرداخت پاداش و عیدی به کارگران دو برابر شد و در فروردین هم اصناف تعطیل بودند.

ایشان با بیان اینکه بخش خصوصی توانایی تحمل هزینه ها را ندارند، افزود: انتظار می رود در این شرایط دولت به طراحی بسته های حمایتی کارآمد بپردازد زیرا در غیر اینصورت هرگونه چشم پوشی سبب تعدیل نیروی کار می شود.
 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

1