031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

به واکسن های تقلبی کرونا توجه کنیم !
دوشنبه 8 دی 1399 بازدید : 101

به گفته مدیر این نهاد: عرضه واکسن های تقلبی به ویژه در شبکه های اجتماعی خطری جدی است و احتمال سرقت محموله های واکسن نیز هست.
کاترین دی بول، مدیر یوروپل (پلیس اروپا؛ آژانس اتحادیه اروپا برای همکاری در اجرای قانون) نسبت به این خطر هشدار داده که ممکن است مجرمان سعی کنند با استفاده از تقاضای بسیار بالا برای واکسن کرونا، واکسن های تقلبی به بازار عرضه کنند.
رادیوی سراسری آلمان به نقل از مدیر یوروپل خبر داده است که در حال حاضر نشانه هایی مانند پیشنهاد فروش در شبکه های اجتماعی وجود دارد و هر کس که اقدام به خرید کند یا پس از پرداخت چیزی دریافت نمی کند یا واکسن تقلبی دریافت می کند.
یوروپل قبلا هم نسبت به این خطر و همچنین نسبت به اقدام باندهای تبهکار برای سرقت واکسن کرونا و سایر جرایم مرتبط با این امر، از جمله سرقت واکسن هشدار داده بود.
بر اساس آخرین آمار دانشگاه جانز هاپکینز، از ابتدای شیوع پاندمی کرونا بیش از ۸۰ میلیون نفر در سراسر جهان به آن دچار شده اند و حدود یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
به گزارش دویچه وله، دسترسی به واکسن کرونا نیز به رقابتی میان کشورهای جهان تبدیل شده است و کامیون های حامل این واکسن ها زیر نظارت شدید پلیس جا به جا می شوند.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0