031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

بی نیاز شدن از واردات انواع لوله های فولادی
چهارشنبه 4 دی 1398 بازدید : 588

امیرحسین کاوه ، دبیر سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل گزارش داد که کشور توانایی انواع لوله های فولادی جهت احداث هزاران کیلومتر خطوط انتقال نفت ، گاز ، را در راستای اجرای پروژه های مختلف عمرانی را دارد.
وی تصریح کرد: این توانمندی برگرفته از ساخت تجهیزات و ماشین آلات مختلف توسط صنعتگران داخلی بوده که با انتقال دانش فنی و فناوری های مورد نیاز، سبب بومی شدن ساخت و تولید انواع لوله های فولادی گردیده و در واقع کشور را سال ها از واردات هر نوع لوله فولادی خطوط انتقال نفت، گاز شیرین و ترش و آب بی نیاز کرده است.
وی ادامه داد: در حوزه تولید لوله های فولادی خطوط انتقال نفت نیز تا قبل از راه اندازی طرح تولید ورق های API  محیط ترش در شرکت فولاد اکسین، ورق های مورد نیاز از خارج کشور تامین می شد که با توجه به مسائل مرتبط با تحریم ها و عدم امکان واردات ورق های مرتبط، نیاز طرح راهبردی خط لوله ۱۱۰۰ کیلومتری انتقال نفت گوره به جاسک به این نوع از ورق های فولادی و ضرورت اجرای سریع این طرح، شرکت فولاد اکسین موفق به تولید این نوع ورق استراتژیک شد.

 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0