031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

تعطیلی آهن فروشان تا 20 فرودین
پنج شنبه 14 فروردین 1399 بازدید : 519

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، فلزات و فولاد از رسیدگی کارشناسی اتاق اصناف تهران در مورد وضعیت هر صنف بعلت تعطیلی خبر داد و بیان کرد: آهن فروشان حداقل تا 20 فروردین تعطیل هستند.
محمد آزاد در خصوص تعطیلی اصناف غیرضروری به علت جلوگیری از شیوع کرونا ویروس بیان کرد: براساس تصمیم دولت فروشندگان این صنعت تا 20 فروردین ماه تعطیل خواهند بود، البته ممکن است با توجه به شرایط این تعطیلی تا پایان فروردین ماه 99 تمدید شود.
طبق گفته وی، سلامتی مردم از کسب و کار مهم تر است و امیدواریم این تعطیلی ها نتیجه دهد و بتوانیم بر این ویروس غلبه کنیم.
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات در مورد خسارات احتمالی این صنف به دلیل تعطیلی گفت: اتاق اصناف قرار است با انجام کار کارشناسی در همه صنوف، میزان ضرر احتمالی و خسارت هر صنف را مشخص و پیشنهاداتی برای کمک به آنها به مسئولان ارایه دهد.
آزاد با بیان اینکه به شخصه نامه و یا درخواستی در خصوص مشکلات این صنف به اتاق اصناف ارایه نکرده ایم و منتظر نتیجه کار کارشناسی اتاق اصناف هستیم، تصریح کرد: اتاق اصناف در حال بررسی هر صنف به صورت جداگانه است به این شکل که بررسی می کند هر صنف در صورت عدم تعطیلی چه وضعیت داشت و یا اگر تعطیل شده چه اتفاقات و یا ضررهایی رخ داده است.
ایشان در پایان گفت: وزات صنعت قولهایی برای کمک اصناف داده اما بسته به نتیجه کار کاشناسی می باشد که اتاق اصناف در حال انجام است.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0