031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

حمایت نمایندگان استان اصفهان از احداث نورد گرم 2 فولاد مبارکه
شنبه 16 آذر 1398 بازدید : 619

جلسۀ مجمع نمایندگان استان اصفهان در فولاد مبارکه تشکیل و طی آن نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر اهمیت تکمیل طرح شهید خرازی و احداث نورد گرم 2 این شرکت تأکید کردند.
مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات ملی نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، گزارش گسترده ای از اقدامات و دستاوردهای این شرکت در سال 98 و برنامه های توسعه ای گروه فولاد مبارکه ارائه کرد که مورد توجه حاضران واقع شد.
در جریان برگزاری این جلسه، زهرا سعیدی نمایندۀ مردم شهرستان مبارکه می گوید:
نمایندگان استان اصفهان مباحث بسیار مهم و قابل توجهی را مورد بررسی قرار دادند که فولاد مبارکه همواره درحال توسعه بوده و هم اکنون پروژۀ احداث و راه اندازی خط نورد گرم شمارۀ ۲ را در دستور کار خود قرار داده است. نمایندگان معتقدند اجرایی شدن این پروژه می تواند به رفع مشکلات بسیاری از شرکت های پایین دست کمک کند. همچنین با اجرای آن در سایۀ رعایت استانداردهای لازم، برای حدود ۸ تا ۱۲ هزار نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد؛ ازاین رو همۀ نمایندگان با نگاه ملی از آن حمایت خواهند کرد. در اجرای این پروژه، همان گونه که مدیرعامل فولاد مبارکه نیز متذکر شده است، از حداکثر توان داخلی استفاده خواهد شد. از مهم ترین مزایای طرح میزان اشتغالی است که به همراه خواهد داشت و وظیفۀ ما نمایندگان مجلس این است که اجازه ندهیم این فرصت از دست برود. این پروژه به بهانه های مختلف بیش از ۱۲ سال است که  به تأخیر افتاده و بیش از این تأخیر جایز نخواهد بود. تمام تلاش ما بر این است که با خودکفایی و بی نیاز کردن کشور از واردات محصولاتی که امکان تولید آن ها در داخل کشور وجود دارد،  افتخار دیگری در عرصۀ صنعت برای جمهوری اسلامی ایران بیافرینیم.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0