031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

خاموشی معابر با هماهنگی و برای تامین برق بخش خانگی است
ﺳﻪ شنبه 9 دی 1399 بازدید : 126

«مصطفی رجبی مشهدی» امروز (سه‌شنبه) در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود:‌ برای خاموشی معابر هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های ذی‌ربط انجام شده تا مشکلی در حفظ و تامین امنیت ایجاد نشود.

وی ادامه‌داد: به‌طور قطع این خاموشی‌ها به منظور کاهش مصرف انرژی و در شرایطی است که همه مردم به برق مطمئن و پایدار نیاز دارند.

سخنگوی صنعت برق، به روند افزایش مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری و نیز محدودیت تامین گاز برای نیروگاه‌ها اشاره و خاطرنشان‌کرد: بر این اساس صنعت برق تصمیم گرفت بخشی از روشنایی معابر و بزرگ‌راه‌های اصلی را تعدیل کرده و به صورت یک در میان آنها را روشن کند تا حداقل روشنایی حاصل شود.

رجبی مشهدی بیان‌داشت: با توجه به مصوبه منع تردد، به نظر می‌رسد این میزان روشنایی در بزرگ‌راه‌ها و معابر اصلی کفایت می‌کند تا بتوان از این طریق به صرفه‌جویی بخشی از سوخت در نیروگاه‌ها پرداخت.

وی گفت: این موضوع کمک خواهد کرد روندتامین برق مطمئن و پایدار برای همه فراهم باشد.

پیش از این مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) گفت: اصلاح روشنایی معابر صرفه‌جویی یک میلیون لیتری مصرف سوخت به‌همراه دارد.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

1