30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

رابیتس چیست ؟
دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 بازدید : 337


ورق های مشبک فولادی که از ورق گالوانیزه گرم تشکیل شده و به آن راویز هم گفته می شود. این محصول به جهت پیوستگی در سطوح دیوارها و نصب تاسیسات برقی و روشنایی استفاده می شود. پیوستگی عمومی دیوارها و سقف های کاذب باعث شده تا از ترک خوردگی و انفصال جلوگیری کند.


کاربرد های رابیتس:


 از کاربرد های رابیتس در صنعت ساختمان سازی می توان به استفاده در سقف های کاذب، پوشاندن تیرآهن و آرماتور و بتن سیمانی، ترک های ساختمانی و دکوراسیون و ساخت انواع حجم های سیمانی اشاره کرد. همچنین این محصول اگر فلزی باشد باید از کشش عرضی و پرس ورق های گالوانیزه گرم استفاده کرد تا در مقابل رطوبت مقاومت کافی را داشته باشد. از ویژگی های این محصول سرعت مناسب در اجرا، در دسترس بودن مصالح است. از جمله مزایای دیگری که این محصول دارد عایق بودن در برابر صدا است. وجود رابیتس در ساختمان به سازندگان کمک می کند تا لوله ها و تاسیساتی که از سقف و راهروی های ساختمان عبور می کند قابل روئیت نباشد. علاوه بر آن رابیتس نیز یک فضای توخالی ایجاد می کند که لوله و کابل های برق بتواند از آن عبور کنند. این محصول نیز مقاومت زیادی در برابر زنگ زدگی، آتش سوزی و هر نوع ترک خوردگی دارد که البته این محصول نیز معایبی هم دارد که اصلی ترین آن بالا بودن وزن است. بالا بودن مصرف گچ، سنگین شدن سقف و مدت زمان طولانی برای خشک شدن از دیگر معایب این محصول است. همچنین شکننده بودن گچ در برخی از مناطق آب و هوایی قابلیت اجرای این محصول در ساختمان سازی را کم کرده است.
 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   1