031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

راه‌اندازی طرح فولادسازی فولاد اکسین در اولویت
جمعه 14 شهریور 1399 بازدید : 99

پنجشنبه ۱۳ شهریور ۹۹ دکتر افتخاری، رئیس صندوق بازنشستگی کشور از این شرکت برای پیگیری راه اندازی طرح فولاد سازی فولاد اکسین بازدید کرد.

 

 وی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان از زحمات هیئت مدیره و مدیر عامل و پرسنل فولاد اکسین قدردانی کرد و گفت : اینکه همه شما تلاش می‌کنید تا یک کار مهم و اساسی را در کشور انجام دهید و توانستید این شرکت را از یک وضعیت نابسامان و زیان ده به یک شرکت سوده و موفق در در ۱۵ ماه گذشته تبدیل کنید بسیار جای امیدواری و خرسندی دارد. 

افتخاری بیان کرد : مشارکت فولاد اکسین و لوله‌‌سازی اهواز که هر دو زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشور هستند در پروژه بزرگ خط انتقال نفت گوره به جاسک باعث افتخار ملی ست و به یاری این دو شرکت کشور توانست در تولید ورق و تولید لوله به خودکفایی برسد.

رئیس صندوق بازنشستگی کشور ادامه داد:  با توجه به موفقیت‌های اخیر واضح است که در اکسین استراتژی و برنامه و کیفیت و خلاقیت وجود دارد و این نشان از بالندگی و سرآمدی در فولاد اکسین دارد و ما به عنوان نماینده یکی از سهامداران این احساس را داریم.

 

افتخاری در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: طرح توسعه فولاد سازی بیش از ده سال یعنی همزمان با راه اندازی فولاد اکسین در دستور کار قرار گرفته و از ابتدا قرار بود که در اینجا یک پکیج کامل فولادی ایجاد بشود نه یک مجموعه نصف و نیمه، به عبارت دیگر رها سازی طرح فولادسازی یعنی اینکه اموال بازنشستگان ده سال  بلاتکلیف بود و رفتار مناسبی با سرمایه‌های این قشر آسیب‌پذیر جامعه نشد، از این رو برای جبران گذشته یکی از طرح هایی که واقعاً با تمام توان به دنبال راه‌اندازی آن هستیم طرح فولادسازی فولاد اکسین است زیرا معتقد هستیم فولاد یک سرمایه‌گذاری بلندمدت با بازدهی و سود بالا برای بازنشستگان است  که می توانند در زندگی آن‌ها نقش مثبت ایفا کند.

 

رئیس صندوق بازنشستگی کشور در پایان سخنان خود گفت : اولین پروژه اولویت‌دار صندوق بازنشستگی کشور، راه‌اندازی طرح فولادسازی فولاد اکسین خوزستان است و همه با مسئولیت‌‌پذیری بیشتر و پیگیری بیشتر و تلاش بیشتر برای تحقق این امر باید دست به کار شوند، ما به صورت جدی طرح توسعه اکسین  را  دنبال می‌کنیم علاوه بر طرح توسعه فولادسازی، طرح‌های توسعه دیگری هم در کشور داریم که ایجاد آن‌ها را پیگیری می کنیم اما در حال حاضر همه ما باید با تمام توان حاشیه‌ها را از فولاد اکسین دور نگه داریم تا روز به روز بهتر حرکت کنیم و انشالله این ۱۰ درصد پیشرفت کنونی این طرح را به ۱۰۰ درصد برسانیم تا جوانان و جامعه ما نتایج محسوس و ملموس آن را احساس کنند.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0