031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

رشد 8 درصدی تولید شمش فولاد در بهار ۹۹
ﺳﻪ شنبه 17 تیر 1399 بازدید : 222

 

بررسی عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی نشان دهنده ی تولید پنج میلیون و 702 هزار و 604 تن شمش فولاد از سمت شرکتهای بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور و رشد 8 درصدی آن در هم سنجی با سال گذشته است. 
در این مدت تولید شمش فولاد مبارکه با رشد ۱۰ درصدی به ۲ میلیون و ۵۹۶ هزار و ۶۷۰ تن، شمش فولاد خوزستان با رشد ۴ درصدی به یک میلیون و ۲۰۴ هزار و ۱۸۰ تن و شمش ذوب‌آهن اصفهان با کاهش ۷ درصدی به ۵۸۶ هزار و ۹ تن رسید.
در سه ماهه امسال تولید شمش در فولاد آلیاژی ایران بلوم با افت ۹ درصدی به ۱۱۴ هزار و ۲۶۶ تن، تولید شمش در فولاد آلیاژی ایران بیلت با رشد ۴۹ درصدی به ۳۰ هزار و ۹۲۰ تن، تولید شمش در فولاد بردسیر بیلت با رشد ۲۱۷ درصدی به ۱۴۱ هزار و ۴۹۸ تن و تولید شمش در فولاد کاوه جنوب بیلت با کاهش ۲۱ درصدی به ۲۳۲ هزار و ۵۹۶ تن رسید.

از ابتدای امسال تا پایان خرداد ماه ۲۰ هزار و ۴۴۵ تن شمش در گروه ملی صنعتی فولاد ایران- بیلت تولید شد و فولاد خراسان- بیلت با افت ۲۱ درصدی ۲۱۸ هزار و ۳۷ تن ، فولاد چادرملو- بیلت با افت ۳ درصدی ۲۵۴ هزار و ۱۶۵ تن، آهن و فولاد ارفع- بیلت با افت ۱۰ درصدی ۲۰۰ هزار و۵۶۵ تن ، فولاد بناب- بیلت ۸۴ هزار و ۱۱۸ تن و جهان فولاد سیرجان- بیلت با رشد ۵۱۵۱ درصدی ۱۹۹ هزار و ۱۳۵ شمش تولید کردند.

مجموع تولید شمش خرداد ماه شرکتهای ذکر شده یک میلیون و 946 هزار و 619 تن بود که نسبت به خرداد ماه سال گذشته 8 درصد رشد داشته است.
 

تولید محصولات فولادی
تا پایان خرداد ماه همچنین سه میلیون و 569 هزار و 642 تن انواع محصولات فولادی در این شرکتها تولید که در مقایسه با سال گذشته یک درصد رشد را نشان می دهد.
 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0