031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

رکورد تولید شش ماهه فولاد خوزستان شکسته شد.
ﺳﻪ شنبه 1 مهر 1399 بازدید : 159

به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، مدیرعامل این شرکت علی محمدی با اعلام این خبر، اظهار داشت: کارکنان تلاشگر فولاد خوزستان توانستند با سعی وتلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی بعد از ۲ سال رکورد تولید شش ماهه را به میزان قابل توجهی ارتقاء دهند.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان عبور از تولید یک میلیون و ۹۷۶ هزار تُن را در شش ماهه نخست سال ۹۹ را گامی بلند در تحقق جهش تولید دانست و افزود: علاوه بر همه‌ی سختی‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌هایی که به واسطه شیوع کرونا ایجاد شده بود، کارکنان با غیرت فولاد خوزستان در مسیر تحقق شعار سال ۱۳۹۹ گام برداشتند و به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند. این رکود تولید نسبت به سال ۹۷ بیش از ۶۷ هزار تُن افزایش داشته است. دستیابی به این میزان تولید در چنین شرایط دشواری، نشان از تلاش و کار با تکیه بر ایمان و اعتقاد به موفقیت روزافزون دارد.

محمدی در ادامه گفت: این موفقیت را مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس هستیم. در آن زمان سربازان در جنگی نابرابر در میدان نبرد، از میهن اسلامی جانانه دفاع کردند و امروز هم در جنگ اقتصادی که بر کشور تحمیل شده است، کارکنان فولاد خوزستان، در سنگر تولید سرباز صنعت هستند و با تولید پایدار و فتح قله‌های پیروزی، تحریم‌های ظالمانه را بی‌اثر می‌کنند.

مدیرعامل فولاد خوزستان اشاره ای هم به رکوردهای پیشین کرد و گفت: در سه ماهه نخست امسال با تولید یک میلیون و ۲۴ هزار تُن شمش، رکورد جدیدی در فصل بهار به دست آمد. از طرفی در چهار نوبت رکورد تولید ماهانه در فروردین و خردادماه و رکورد تولید روزانه در چهاردهم فروردین و بیست و چهارم اردیبهشت ارتقا یافت.

محمدی در پایان یادآوری کرد: شعار محوری سال ۱۳۹۹ فولاد خوزستان تکمیل زنجیره ارزش و تحول در تولید محصولات خاص با تمرکز بر طرح‌های توسعه،‌ ایمنی، محیط‌زیست و بهداشت محیط کار و تقویت سرمایه‌های انسانی» است و برنامه سالیانه تولید، سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد پیش‌بینی شده است. بدون شک همه‌ی توان خود را بکار می‌گیریم که به اقتصاد بدون نفت کمک کنیم و به مانند سال‌های گذشته، با اولویت تأمین نیاز داخل، درصدی از این‌ تولید به صادرات اختصاص دارد.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0