031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

ستاد تنظیم زنجیره فولاد فعال می شود
شنبه 18 آبان 1398 بازدید : 535

 ستاد تنظیم زنجیره فولاد یکی از مهمترین نهادهای تصمیم ساز فولادی می باشد که مسائل مربوط به قیمت گذاری نیز در آن دنبال می شود.

غریب پور ضمن تشکر از فعالیت های انجمن فولاد در زمینه های بومی سازی، گفت: انجمن صنفی فولاد ایران در این زمینه به خوبی درخشید و با برگزاری نمایشگاه، اطلس فولاد و سامانه جامع بومی سازی توانایی های خود را ثابت کرد.
وی با اشاره به اینکه این سامانه در نقطه صفر خیلی جلو می باشد، افزود: قبل از این اطلاعات با ارزشی در مورد شرکت های فولادی وجود داشت که ما موافق به اشتراک گذاری این اطلاعات در سامانه هستیم. از طریق این سامانه می توان به میزان زیادی از اطلاعاتی که نیاز است دسترسی داشت و دیگر نیازی نباشد که شرکت ها تک به تک اطلاعات را وارد  سامانه کنند.
وی ادامه داد: این سامانه قابل تعمیم به سایر حوزه های صنعتی است که امیدواریم به صنایع دیگر چون مس، سیمان و … نیز تسری پیدا کند.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو در پایان رشد صنعت فولاد خوب دانست و میگفت: نیاز ارزی فولاد کشور به ازای هر تن ۷۵ دلار می باشد، این نیاز تا پیش از این ۱۰۰ دلار بوده که در ماه های اخیر ۲۵ دلار کاهش داشته. امیدواریم این سامانه در کاهش بیشتر نیاز ارزی تاثیر داشته باشد. وی همچنین میگفت: تا پایان امسال تولید فولاد ما به ۲۸ تن خواهد رسید، سالی ۳ الی ۴ تن افزایش تولید داریم که این افزایش در همه زنجیره فولادی روی می دهد.
 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0