031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

سیاستگذاری‌های دولت باید در جهت حمایت از تولید داخل باشد
یکشنبه 6 بهمن 1398 بازدید : 357

مهدی صادقی نیارکی سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت شب گذشته (5بهمن) در شبکه خبر سیما در مورد اقداماتی که برای رونق تولید داخل در بخش های مختلف صنعت انجام شده گفت: سیاست گذاریهای دولت و وزارت صمت باید هم سو با حمایت از تولید داخلی باشد.
 
وی  با اشاره به اینکه در حال حاضر سیاستگذاری های دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت با رویکرد حمایت از تولد داخل و رونق آن دنبال می شود، گفت: قانون و الزامات قانونی و نظام تعرفه‌ای و تجربه‌ها اهرم‌های ما برای حمایت و ترجیح تولید داخلی است.
صادقی نیارکی توسعه و تعمیق تولید داخل را یکی از اهداف وزارت صنعت، معدن و تجارت برشمرد و گفت: این وزارتخانه در حوزه مواد اولیه نشستی با انجمن تولید فولاد داشت و برای تولید انواع ورق در حال مبادله مشخصات می باشد.
 
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه ابراز امیدواری کرد که در این زمینه زودتر به عقد قرار داد برسیم.
 
ایشان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در نهضت داخلی سازی و ساخت داخل اهداف کیفی و کمی داریم، در بخش کیفی افزایش عمق تولید دیده شده که اولویت وزارت صمت نیز افزایش عمق تولید داخلی می باشد.
 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0