031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

شروع سبز بازار سرمایه
ﺳﻪ شنبه 20 آبان 1399 بازدید : 147

امروز سه شنبه (۲۰ آبان ماه) بازار امروز با متعادل شدن روند معاملات در نماد‌های بزرگ و لیدر‌های گروه‌ها در دقایق پایانی روز گذشته و بهبود قیمت دلار در بازار آزاد و همچنین رشد قیمت‌های در بازار‌های جهانی، متعادل و مثبت آغاز بکار کرد و شاهد سبز بودن بخش زیادی از معاملات در دقایق ابتدایی معاملات امروز هستیم.

در گروه بانکی‌ها نماد وبملت در قیمت ۴۳۷ تومان قرار دارد. وبصادر رشد ۱ درصدی را تجربه می‌کند. ونوین در سقف قیمت روزانه ۴۳۷ تومان، صف خرید دارد.

در گروه فلزات اساسی با توجه به رشد قیمت‌های جهانی شاهد بهبود معاملات و مثبت بودن اکثریت نماد‌ها هستیم. فولاد رشد ۱ درصد دارد. فملی در قیمت ۱۹۴۳ تومان رشد ۲ درصد را تجربه می‌کند. ذوب از صف فروش به محدوده ۴۴۱ تومان رسید. فخوز پیشروی بیش از ۲ درصد قیمت را تجربه می‌کند.

در گروه خودرویی‌ها نماد خودرو با رشد ۳ درصد در قیمت ۳۲۰ تومان دنبال می‌شود. خساپا رشد ۱ درصد دارد و در محدوده بالاتر از ۲۰۰ تومان قرار دارد. خگستر در محدوده منفی ۴ درصد قرار دارد. خپارس همچنان با خبر افزایش سرمایه در سقف قیمت روزانه قرار دارد.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0