031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

شمش و تختال ایرانی در عرصه صادرات
دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 بازدید : 16

 

بر اساس گزارشات اعلام شده متال بولتن ، تولیدکنندگان شمش فولادی ایران با توجه به معاملات صورت گرفته با بازرگانان در ۲۸ آوریل قیمت های بالاتری را کسب کردند و این مسئله پیرو افزایش قیمت های فولاد در آسیا صورت گرفت .

همچنین طبق این گزارش دو محموله ۳۰ هزار تنی شمش فولاد از طریق تولیدکنندگان ایرانی به قیمت ۵۹۹ دلار به ازای هر تن فوب بندرهای جنوبی ایران به فروش رسیده است که در این معامله با قیمت ۵۹۹ دلار ، شاهد افزایش ۸ دلار در هر تن نسبت به هفته گذشته توسط فروشندگان ایرانی بودیم .

یکی از صادرکنندگان عمده شمش ایران یک مناقصه برای ۳۰،۰۰۰ تا ۴۰،۰۰۰ تن که باید در اواسط ماه ژوئن حمل شود ، ارائه کرده که تا پایان این هفته باز است .

همچنین می توان گفت با توجه به درخواست های مطلوب متقاضیان آسیایی و افزایش قیمت ها در آن منطقه ، این صادرکننده امیدوار است که به ازای هرتن فوب ۶۲۰ دلار به دست آورد .  

آخرین ارزیابی قیمت Fastmarkets برای شمش فولاد وارداتی به چین ، ۶۴۷ تا ۶۶۰ دلار در هر تن در ۲۳ آوریل بود ، در حالی که هفته قبل ۶۴۵ تا ۶۵۵ دلار در هر تن بود . ارزیابی قیمت شمش فولاد وارداتی به فیلیپین هم ۶۵۵ تا ۶۶۰ دلار در هر تن سی.اف.آر در روز چهارشنبه بود که نسبت به هفته قبل از آن ۱۰ دلار در هر تن افزایش یافت .

 

    negar shahi

    به اشتراک بگذارید

    دیدگاه

      1