031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

محصولات فولاد مبارکه با رشد 4درصدی به بازار حمل می شوند.
شنبه 5 مهر 1399 بازدید : 108

معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه در ادامه تأیید این خبر گفت: با توجه به اهمیت تولید و درآمدهای فروش محصولات غیرنفتی، خوشبختانه در شش‌ماهۀ ابتدایی سال جاری، شرکت با حمل 4 میلیون و
70 هزار تن محصول و تحقق 110 درصدی برنامه، رشد 4 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

 

تداوم تولید با مدیریت محدودیت‌های مواد اولیه و انرژی، ویروس کرونا و تحریم‌ها

مختار بخشیان در ادامه اضافه کرد : برنامۀ گندله‌سازی فولاد مبارکه در بازۀ زمانی مذکور 3 میلیون و 910 هزار تن بود که به‌دلیل کمبود مواد اولیه به 3 میلیون و 809 هزار تن رسید.

وی تأکید کرد: همچنین به علت محدودیت تحویل مواد اولیه به فولاد مبارکه، گرمای بی‌سابقه و همکاری شرکت فولاد مبارکه با برق منطقه‌ای با هدف در اولویت قرار دادن برق مصرفی شهروندان و پیشگیری از خاموشی، به میزان 206 هزار تن نسبت‌به مدت مشابه سال قبل با افت تولید مواجه شدیم.

به گفتۀ بخشیان، در سایر واحدهای شرکت فولاد مبارکه نیز رکوردها و دستاوردهای قابل‌ملاحظه‌ای در شش‌ماهۀ ابتدایی سال 99 به ثبت رسیده است که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از:

- تحقق 108 درصد برنامۀ تولید در ناحیۀ نورد گرم و تولید 2 میلیون و 846 هزار تن کلاف گرم؛

- تحقق 102 درصد برنامه در ناحیۀ نورد سرد و تولید 826 هزار تن محصول؛

- تحقق 94 درصد برنامه در خط ورق قلع‌اندود و تولید 55 هزار تن محصول؛

- تحقق 101 درصد برنامه در خط ورق گالوانیزه و تولید 98 هزار تن محصول.

معاون بهره‌برداری فولاد مبارکه تصریح کرد: با توجه به اهمیت تولید در چرخۀ اقتصاد کشور، به‌ویژه در شرایط تحریم و شیوع ویروس کرونا، در صورت تأمین به‌موقع مواد اولیه و کنسانترۀ موردنیاز، با همت مدیریت و کارکنان تلاشگر در همۀ نواحی، تمامی اهداف برنامه‌ریزی‌شدۀ فولاد مبارکه تا پایان سال جهش تولید محقق خواهد شد.

وی در بخش پایانی سخنان خود از رعایت کامل و دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی، افزایش بهره‌وری کارکنان و تجهیزات و همچنین استفادۀ بهینه از منابع به‌عنوان مهم‌ترین راهکارهای دست‌یابی به اهداف نام برد.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0