031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

مسئولیت اجتماعی در فولاد مبارکه به اندازه تولید اهمیت دارد
شنبه 25 اردیبهشت 1400 بازدید : 23

 

به نقل از روزنامه اقتصاد آینده : مسئولیت اجتماعی در فولاد مبارکه به اندازه تولید اهمیت دارد .

 

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه با حضور در برنامه تلویزیونی «یک شهر ضیافت» شبکه اصفهان گفت : فولاد مبارکه با مشارکت شرکت های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و با حمایت خیران این مجموعه 20 میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان محکومان مالی از زندان های استان اصفهان فراهم شود .

هادی نباتی نژاد ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه در برنامه « یک شهرضیافت » اظهار کرد : در چند سال گذشته حمایت از تولید کلیدواژه بیانات مقام معظم رهبری بوده است و شرکت فولاد مبارکه در راستای تحقق منویات رهبری گام های مهمی برداشته است .  

وی افزود : شرکت فولادمبارکه مولود انقلاب اسلامی است و در زمینه تولید ورق های فولادی در کشور پیشرو است و 50 درصد از فولاد کشور را تولید می کند .

نباتی نژاد با اشاره به اینکه 350 هزار نفر به طور غیرمستقیم با تولیدات شرکت فولاد مبارکه به اشتغال گمارده شده اند ، تصریح کرد : در سال جهش تولید شرکت فولاد مبارکه به رکوردهای متعددی در حوزه تولید دست یافت و توانست رکوردهای متعددی در بخش های فروش و تولید محصولات جدید به ثبت برساند و در پایان سال نیز با همت و تلاش مدیران و همه کارکنان شرکت فولاد مبارکه موفق شد به رکورد تولید 7 تن فولاد خام دست پیدا کند .

 

 

    negar shahi

    به اشتراک بگذارید

    دیدگاه

      0