031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

معادن زغال سنگ چین خواستار کاهش ۱۰ درصدی تولید شدند
دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 بازدید : 366

در چین 12 شرکت تولید زغال سنگ از مسئولان این صنعت خواسته اند که به دلیل کاهش تقاضا در پی شیوع ویروس کرونا، سطح فعلی تولید خود را  10 درصد کاهش دهند.

طبق بیانه ای که روز شنبه در وب سایت انجمن حمل و نقل و توزیع زغال سنگ چین انتشار داده شد، تولید زغال سنگ آنتراسیت در حالی به سطح سال گذشته رسیده که تقاضا روندی کاهش داشته و منجر به عدم تطابق عرضه و تقاضا در بازار شده است.
این شرکت ها در این بیانیه اعلام کردند که تولید کنندگان زغال سنگ باید ظرفیت تولید خود را محدود کنند تا مشکل عدم تعادل عرضه و تقاضا حل شود. طبق این بیانیه، آنها همچنین باید ارائه تخفیف و سایر روشهای افزایش فروش را متوقف کنند تا حاشیه سود معقول حفظ شود.
طبق گزارش اداره آمار چین که روز جمعه منتشر شد، تولید زغال سنگ در ماه مارس به رکورد خود رسید این درحالیست که دولت این کشور برای اطمینان از تامین انرژی کافی در جریان مبارزه با شیوع بیماری کرونا دستوراتی را صادر کرده بود.
این تولید مازاد سبب افت قیمت زغال سنگ حرارتی در این کشور شد که به کمترین میزان از سال 2016 رسیده است.
انجمن حمل و نقل و توزیع زغال سنگ چین در یک بیانیه دیگر همچنین از شرکتهای زغال سنگ کک خواست تا در ماه مه برنامه کاهش تولید مشابهی را برای تقویت قیمت ها اجرا کنند.
زغال سنگ در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد. آنتراسیت که بالاترین خلوص زغال سنگ محسوب می شود، عمدتا به عنوان یک سوخت داخلی استفاده می شود و با کمی دوده به طور کامل و بدون آلودگی می سوزد. زغال سنگ کک نوعی عنصر در ساخت فولاد می باشد. نیمی از زغال سنگ جهان را چین تولید می کند و می سوزاند.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0