031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

نمادهای پرتقاضا در بورس
شنبه 13 اردیبهشت 1399 بازدید : 426

 

بازار بورس در اول هفته آغاز کار خود را با کالاهای پرتقاضا شروع می کند، که این عوامل حاکی از آن است که نمادهای پرتقاضایی از جمله فولاد، معادن، شپنا در اول هفته شروع پرقدرتی را می خواهند از خود نشان دهند. پیش گشایش سهام بازار بورس در روز شنبه نیز شاخص کل این نماد ها را بالا برده است. بر این اساس معادن، شپنا، خگستر به ترتیب با ۷۵۳، ۶۷۳ و ۵۸۴ میلیون صف خرید بیشترین سهم تقاضا را در خود جای داده اند.در اواخر هفته ی گذشته از روز چهارشنبه نیز با عرضه ی اولیه ی 19 هزار تومانی غگیلا روبرو بوده ایم و این معاملات حاکی از پیش شروع بازار برای نماد های ثعمرا و شفارا هم به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه الف و نمادهای سهام کاما، دزهراوی و بوعلی به دلیل افشای اطلاعات گروه ب متوقف شده اند.
بازار سهام در هفته ی گذشته رشد 18 درصدی داشته که این رشد رکوردی جدید را برای بازار بورس به ارمغان آورده و همه ی این عوامل حاکی از آن است که بازار بورس نیز در این هفته روند رشد خود را ادامه خواهد داد.

 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0