031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

هشدار سازمان حمایت به تولیدکنندگان فولاد
پنج شنبه 9 مرداد 1399 بازدید : 113

    
واحدهای تولید فولاد موظف به رعایت کف عرضه در بورس کالا و استفاده از انبارهای مجاز هستند؛ در غیر اینصورت برای آنان تشکیل پرونده داده خواهد شد.
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: با توجه به بازار محصولات فولادی و با توجه به نوسانات نرخ ارز و همچنین عدم تعادل عرضه و تقاضا به علت انتظارات تورمی ، استمرار نظارت و پایش هرچه بیشتر بازار این محصول در سراسر کشور مورد تاکید است؛ 
بنابراین با توجه به ماده 2 بخش الزامات عرضه ابلاغیه در تاریخ یکم مرداد 1397 موضوع دستورالعمل تنظیم بازار محصولات فولادی مبنی بر اینکه کلیه تولیدکنندگان محصولات فولادی برای فروش در داخل مجبور هستند کلیه محصولات فولادی خود را با رعایت کف عرضه ابلاغی در بورس کالا در هر مرحله به صولت هفتگی عرضه کنند و همچنین در راستای نظارت بر فرآیند عرضه در بورس و کنترل رعایت کف عرضه ، رصد نحوه مصرف فولادی در چرخه پس از بورس کالا ، مجددا تاکید می شود که کلیه واحدهای تولیدکننده محصولات فولادی از جمله انواع شمش فولادی ، میلگرد ، انواع ورق فولادی ، تیرآهن و ... بایستی نسبت به عرضه محصولات خود در بورس کالا اقدامات لازم را انجام دهند.
این سازمان افزود: نگهداری از محصولات ذکرشده در مراکز نگهداری عضو سامانه جامع انبار مجاز بوده و روشن است در صورتیکه کف عرضه ابلاغی یا نگهداری آن در مراکز غیر مجاز رعایت نشود، پرونده شرکتهای مختلف ، علاوه بر سازمان تعزیرات حکومتی با موضوع اخلال در نظام اقتصادی کشور ، به دادستانی کل کشور مستقیما منعکس می شود.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0