031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

پیش بینی رشد تولید در صنایع فولادی
ﺳﻪ شنبه 16 اردیبهشت 1399 بازدید : 477

با توجه به شرایط پیش آمده در برنامه ی تولید و وقفه ی ناگهانی تولید در بازار فولاد برنامه های تولید امسال متفاوت تر از قبل خواهد بود به گونه ای که در شرایط کاهشی تولید به خاطر ویروس کرونا ما شاهد افزایش تولید بعد از این وقفه ی ناگهانی در تولید خواهیم شد.
به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، عباس نعیمی در جلسه بررسی اهداف و برنامه های ایمیدرو در سال جهش تولید ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: طبق پیش بینی صورت گرفته، برنامه تولید زنجیره فولاد شامل دانه بندی ۳۱ درصد، کنسانتره سنگ آهن ۷ درصد، گندله سنگ آهن ۱۱ درصد، آهن اسفنجی ۱۳ درصد، شمش فولاد ۳ درصد، محصولات فولادی یک درصد و همچنین استخراج سنگ آهن ۱۹.۳ درصد نسبت به تولید سال ۹۸ افزایش خواهد داشت.
وی ادامه داد: در بخش«مس»، برنامه تولید کاتد ۴ درصد و کنسانتره یک درصد، در زنجیره آلومینیوم، برنامه تولید آلومینا ۵ درصد و شمش آلومینیوم (شرکت های آلومینای ایران، ایرالکو و سالکو) ۹۰ درصد و نیز برنامه تولید شمش طلا (شرکت های موته و زرشوران) ۱۷ درصد افزایش پیش بینی شده است.
قائم مقام ایمیدرو تصریح کرد: ایمیدرو به عنوان یک سازمان توسعه ای در کنار اجرای طرح های توسعه ای و اشتغال زا، به موضوع افزایش تولید محصولات بخش معدن و صنایع معدنی توجه ویژه ای دارد.
با توجه به شعار امسال و عضو هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد رعایت پروتکل های بهداشتی واحد های تحت پوشش، انتظار می رود تا ما بتوانیم روند افزایش تولید را درپیش گیریم و همچنین علاوه بر تامین نیاز داخلی سهم بیشتری را هم در صادرات و تامین ارز های مورد نیاز داشته باشیم.

 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0