30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

کاربرد های سیم خاردار
پنج شنبه 22 اسفند 1398 بازدید : 418

 

سیم خاردار که به عنوان یک ابزار مهم و متداول محافظتی است و به عنوان حفاظ برای محیط های امنیتی سیم خاردار سیم های رشته ای است که در فاصله های مرتب شده از رشته های دیگر با سر هایی تیز و برنده تنظیم می شود.


انواع سیم خاردار:


با توجه به اینکه فاصله ی خارها و ضخامت سیم های رشته ای در هر نوع سیم خاردار متفاوت است بنابراین سیم خاردار مورد اهمیت بوده زیرا در صورت بی دقتی در انتخاب سیم خاردار ممکن است نتیجه های عکس و نامطلوب را در آن محیط امنیتی ایجاد کند.


سیم خاردار های سوزنی:


این نوع سیم خاردار ها بر سطح زمین قرار می گیرند و به شکل V هستند و قابلیت حصارکشی بر قسمت های فوقانی دیوار را دارا هستند و غالبا از جنس مفتول گالوانیزه جهت مقاوم بودن در هرگونه منطقه ی آب و هوایی برف و باران به کار می رود. قیمت پایین این سیم و نصب راحت آن سبب شده تا طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کند.


سیم خاردار های خطی:


این نوع سیم خاردار بیشتر در زندان ها، پادگان ها و فرودگاه ها به دلیل فاصله ی کم میان خارها، بافت گالوانیزه، کیفیت و مقاومت کاربرد بیشتری دارد. این نوع سیم خاردار از دو رشته سیم با جنس گالوانیزه به هم تنیده می شود.


سیم خاردار حلقوی:


این نوع سیم خاردار هم مانند سایر سیم ها از مفتول گالوانیزه شده ی گرم تهیه می شود. این سیم خاردار نیز در پادگان و مراکز نظامی کاربرد دارد جهت تشکیل سیم خطی به صورت حلقوی برای جلوگیری از ورود حیوانات به کار برده می شود.


سیم خاردار تبری:


این سیم با درصد کربن بالا در برابر رطوبت و باران از مقاومت خوبی برخوردار است و همانند اسمش تیغه هایی به شکل تبر دارد.
 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0