031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

کشف 13 میلیارد فولاد احتکار شده در یزد
چهارشنبه 26 شهریور 1399 بازدید : 196

 طبق گزارشات و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرتیپ عباسعلی بهدانی فرد افزود: در جهت مبارزه با احتکار کالاهای اولیه و ضروری مردم، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یزد با انجام کار اطلاعاتی از دپوی تولیدات یک شرکت فولاد در شهر یزد مطلع شدند.

او ضمن اشاره به رصد اطلاعاتی ادامه داد: با تحقیقات مشخص شد یکی از شرکت های فولاد اقدام به احتکار محصولات آلیاژی در یک انبار کرده تا با سوء استفاده از وضعیت اقتصادی و ایجاد اخلال در بازار بتواند آن را به قیمت بسیار بالاتری عرضه و به فروش برساند.

فرمانده انتظامی استان یزد توضیح داد: پس از اخذ مجوز قضایی توسط ماموران در بازرسی از انبار مذکور کشف و یک متهم را دستگیر کردند.

بهدانی فرد گفت: متهم که با توجه به نیاز مبرم کشور به این محصولات قصد سوء استفاده از این موقعیت را داشت ، با تشکیل پرونده احتکار و اخلال در نظم اقتصادی، تحویل مراجع قانونی شد

او با بیان اینکه محموله کشف شده از طریق اداره کل صنعت، معدن و تجارت در چرخه توزیع در بازار قرار خواهد گرفت اظهار کرد: مبارزه با قاچاق و احتکار کالا در دستور کار پلیس قرار دارد.

بهدانی فرد از شهروندان خواست اگر اطلاعی از انبار کالا دارند موضوع را از طریق ۱۱۰ به ماموران پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری و برخورد قانونی با متخلفان اقدام شود.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0