031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

گرفتن تندیس تعالی سازمانی فولاد مبارکه
ﺳﻪ شنبه 27 خرداد 1399 بازدید : 451

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در هفدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی، موفق به گرفتن تندیس زرین در بخش ساخت و تولید در سطح سازمان‌های بزرگ شد.

در هفدهمین دوره همایش تعالی سازمانی و هفدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی که در محل سازمان مدیریت صنعتی و با حضور “حسین مدرس خیابانی” سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد همچنین شرکت مادر تخصصی میدگو موفق به دریافت تندیس سیمین بخش ساخت و تولید در سطح سازمان‌های بزرگ شد.

در همین راستا شرکت فولاد امیرکبیر کاشان موفق به دریافت تندیس بلورین در بخش ساخت و تولید در سطح سازمان‌های بزرگ شد.

همچنین تقدیرنامه چهار ستاره برای تعالی در بخش ساخت و تولید به شرکت فولاد هرمزگان جنوب، تقدیرنامه سه ستاره برای تعالی در بخش ساخت و تولید به شرکت فرآوران زغال سنگ پابدانا و تقدیرنامه دو ستاره به شرکت کاشی مرجان، شرکت فروسیلیس غرب پارس و شرکت فولاد شادگان تعلق گرفت.

گفتنی است شرکت صنایع خاک چینی ایران و شرکت فولاد سنگ مبارکه اصفهان موفق به دریافت تقدیرنامه یک ستاره در این بخش شدند.

در چارچوب برنامه‌های توسعه صنعتی و به منظور ارتقای سطح بهره‌وری و توسعه تعالی در شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، معرفی الگوی ملی تعالی سازمانی و ارزیابی سازمان‌ها بر این اساس با حمایت وزارت صنایع و معادن وقت، از سال ۱۳۸۲ آغاز شد و به پشتوانه وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و به همت مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی تاکنون تداوم داشته و روند رو به توسعه‌ای را طی کرده است.

این جایزه با دارا بودن نظام نامه وزارت صنعت و معدن و تجارت و تاییدیه سازمان ملی بهره‌وری، هم اکنون معتبرترین و با قدمت‌ترین جایزه ملی در حوزه تعالی و بهره‌وری است.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0