30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

گل میخ

گل میخ

ﺳﻪ شنبه 12 فروردین 1399 بازدید : 300


سقف های عرشه فولادی از جمله سقف هایی است که به سبب وجود ویژگی های مطلوب نسبت به سایر سقف ها از طرفداران بیشتری برخوردار است. این سقف ها از ورق های فولادی تهیه می شوند و به شکل ذوزنقه با فرو رفتگی ها و برجستگی های ها هستند. این ورق ها به در کنار یکدیگر قرار می گیرند و سقف عرشه فولادی را تشکیل می دهند. اما این سقف ها را با گل میخ به هم وصل می کنند و وظیفه ی اصلی گل میخ این است که اجزا را به یکدیگر متصل کند. نام دیگر این محصول پایه ی برش گیر می باشد که با اتصال جوش مستقیم به ورق های فولادی نقش واسطه را ایجاد می کند. ابعاد این محصول با توجه به اینکه در چه مکان و در چه ارتفاعی وصل می شوند تفاوت خواهند داشت و این محصول به طور متوسط مقاومت بیشتری نسبت به محصولات مشابه دارد.


روش های تولید گل میخ:

 

فورج سرد         فورج گرم


فورج سرد:


در این روش استاندارد بالاتری برای تولید وجود دارد بنابراین محصولی مرغوب تر و با کیفیت تر به دست خواهد آمد. در این روش دانسیته افزایش پیدا می کند و لایه های داخلی فولاد یکنواخت می شوند که باعث استحکام کششی و سختی و استحکام تسلیم افزایش یابد. این محصول به دلیل آنکه در سازه های کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرد از فولاد کم کربن باید استفاده نمود.


فورج گرم:


در این روش میلگرد های ذوبی به دلیل نامناسب بودن جوش پذیری، غیرهمگن بودن، کیفیت یکنواخت، نداشتن ویژگی های مکانیکی و مقاوم نبود در حد استاندارد مورد تایید نمی باشد؛ بنابراین باعث ناپایداری در استحکام سازه های کامپوزیتی می شود این روش همانند رسخته گری صورت می پذیرد.


مزایای گل میخ ها:


سرعت جوش بالا  نسبت به دیگر برش گیرها 
کیفیت جوش بالا و نیاز نداشتن به الکترود
توان انتقال نیرو به تمام جهات که در ناودانی ها این قابلیت به صورت عمود است.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0