031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

یک اتفاق مثبت در صنعت فولاد
شنبه 23 فروردین 1399 بازدید : 488


در روزهای اخیر با توجه به مسائل پیش رو از جمله بیماری کرونا شرکت های فولادی هیچ گونه کاهش تولیدی نداشته اند و مطابق برنامه ریزی های انجام شده ، ظرفیت تولید فولا تغییر آنچنانی نداشته و همچنین با توجه به کاهش قیمت های جهانی و تقاضای منفی محصولات فولادی اکثر سهم های فولادی در بازار مورد معامله قرار نگرفته است.

نادر سلیمانی عضو هیات مدیره انجمن فولاد در گفتگو با بورس نیوز در خصوص پیش بینی وضعیت فولادی ها بیان کرد: اگرچه نگرانی بابت سودآوری شرکت های فولادی تحت تاثیر بحران کرونا تا حد زیادی منطقی است؛ ولی اگر کرونا ظرف یکی_دو ماه آینده مهار شود، شرکت های فولادی می توانند کاهش سودآوری این مدت را در ماه های باقیمانده از سال ۹۹، جبران کنند.
وی افزود: تقاضای داخلی محصولات فولادی با شروع فعالیت های اقتصادی به روال عادی بازخواهد گشت؛ ضمن اینکه قیمت های داخلی، افت زیادی نداشته؛ ولی صادرات محصولات فولادی تحت تاثیر بحران کرونا، کاهش قابل ملاحظه ای داشته و امیدواریم با مهار کرونا، صادرات هم به روال عادی بازگردد. بهترین خبر در صنعت فولاد این است که شرکت های فولادی، هیچ گونه کاهش تولیدی نداشته اند و تولید، مطابق برنانه ریزی های قبلی در حال انجام است. محصولات تولیدی، دپو شده و بعد از مهار کرونا، می توان با از سر گیری صادرات، مشکلات این مدت را جبران کرد.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0