هیچ موردی یافت نشد!
اخبار لحظه ای

آهن آلات به عنوان یکی از پرکاربردترین مواد اولیه در صنایع مختلف به شمار می‌روند که در صنعت خودروسازی و صنعت ساختمان سازی کاربردهای فراوانی دارد. قیمت لحظه آهن آلات با توجه به موارد مختلف، متفاوت است. در این جا برخی از مواردی که بر روی قیمت‌ لحظه ای آهن آلات تاثیر دارند را عنوان می کنیم و اخبار لحظه ای آهن آلات را برای شما عزیزان بازتاب می دهیم. با جدیدترین اخبار صنعت فولاد و آهن همراه ما باشید.

عوامل موثر بر روی قیمت لحظه ای آهن آلات

فاکتورهای مختلفی بر روی قیمت ‌لحظه ای آهن آلات تاثیر دارند که برخی از این عوامل عبارتند از:
چشم انداز آینده: یکی از مهم ‌ترین مواردی که روی قیمت لحظه‌ای آهن آلات تاثیر گذار است، چشم انداز آینده آن است برای مثال با انتشار خبر تعهد دولت چین به مد نظر قرار دادن ثبات اقتصادی و  تمرکز روی آن، برای انواع مختلف آهن آلات چشم انداز ویژه ای در نظر گرفته شد و قیمت لحظه ای رو به صعود رفت.
میزان تقاضا: با بالاتر رفتن میزان تقاضا برای خرید محصولات، قیمت تمام شده محصول بالاتر می‌رود و در نمودار جهانی قیمت محصول افزایش پیدا می‌کند.
میزان عرضه: پایین بودن میزان عرضه از سوی معادن تاثیر بسزایی بر روی قیمت لحظه ای سنگ آهن دارد و باعث بالاتر رفتن قیمت آن می شود.
قیمت مواد اولیه برای ساخت محصول: برخی از انواع آهن آلات که به نوعی آلیاژهای آهن به شمار می روند، از مواد اولیه مختلفی تولید شده اند. قیمت مواد اولیه به کار رفته در آن ها مانند نیکل و کروم تاثیر بسزایی بر قیمت این محصول دارد.
هزینه حمل و نقل: همانطور که در سال های گذشته مشاهده کردیم با بالاتر رفتن قیمت بنزین در بازار هزینه حمل و نقل افزایش پیدا کرد و به همین واسطه قیمت آهن آلات افزایش یافت.
نوسانات دلار: دلار دارای نوسانات بیشماری است که تاثیر زیادی روی قیمت لحظه ای آهن آلات دارد. به صورت کلی زمانی که قیمت دلار افزایش پیدا می کند، قیمت آهن آلات نیز به مراتب بالاتر می رود.

قیمت آهن آلات

اخیرا در بازار خرید و فروش انواع مختلف آهن آلات، شاهد افزایش قیمت بوده ایم. علاوه بر آهن، فولاد و میلگرد نیز بدون هیچ گونه تغییری در بازار به فروش رسیدند. ثبات قیمت آهن آلات ماندگاری چندانی ندارد زیرا در سال های اخیر مشاهده شده است که قیمت آهن آلات بیش از مدت زمان یک هفته در ثبات نبوده است و قیمت آن در اکثر موارد روندی صعودی را طی نموده است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت لحظه ای آهن آلات به وبسایت آهن پویا مراجعه کنید. آهن پویا فروشگاه اینترنتی معتبری است که در زمینه فروش آهن آلات فعالیت دارد. هم چنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آهن پویا در ارتباط باشید.