031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

 

کاربرگرامی لطفا قوانین سایت را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سایت آهن پویا به دقت ملاحظه فرمایید.

 

 

 شرایط عمومی آهن پویا :


 

-کلیه اصول و فرایند خرید در سایت آهن پویا منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران ،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر موظف به رعایت این قوانین میباشد.

 

-حق مالکیت و استفاده از اطلاعات موجود در سایت شرکت بازرگانی آهن پویا محفوظ می باشد و هرگونه سواستفاده از نام سایت ،اطلاعات ،متن ها ،عکس ها،نقشه ها،طرح ها و لوگو ها وهمچنین آسیب رساندن به وب سایت توسط اشخاص حقیقی و حقوقی پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

-تمامی کالاهای ارائه شده در لیست محصولات براساس فرایند تولیدی کارخانه مربوطه بوده و شرکت بازرگانی آهن پویا دخالتی در فرایند تولیدی محصول ندارد.

 

-قیمت محصولات به روز میباشد و تکمیل فرایند خرید با صدور و تسویه فاکتور فروش قطعی میگردد.

 

-به علت نوسان قیمت در محصولات شرکت آهن پویا،در صورت تاخیر در واریز وجه توسط کاربر،شرکت متضمن فروش با قیمت اولیه نمیباشد.

-تعریف روز کاری در شرکت بازرگانی آهن پویا روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران میباشد.


-کلیه سفارش های ثبت شده در سایت آهن پویا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل ،در صف پردازش قرار میگیرد.آهن پویا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده،نهایت دقت و تلاش خودرا انجام میدهد.


-آهن پویا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید ، اقدام و فروش خود را متوقف کند،لذا لازم به ذکر است سفارش های ثبت شده قبل از توقف سازی در این بند نمیگنجد.


-کاربر میتواند فرد دیگری را جهت تحویل سفارش معرفی نماید و در صورت تسویه وجه محصول به شخص معرفی شده تحویل میگردد.شرایط سایت آهن پویا :

 


-ورود کاربران به وب سایت آهن پویا با استفاده از پروفایل شخصی ،به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط وقوانین وهمچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه آهن پویا است.توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هرزمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط وقوانین آهن پویا از سوی کاربر است .


-اختلال در سرویس اینترنت ویا هررویدادی که باعث شود پیام کوتاه کد سفارش از وب سایت آهن پویا به کاربر ارسال نشود موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود .


-درصورت عدم تکمیل ویا خطا در ثبت سفارش مراحل خرید محصول،شرکت بازرگانی آهن پویا هیچ گونه مسولیتی در قبال بروز مشکل نخواهد داشت .


-در صورت بروز هرخطا نسبت به درج حقیقت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت آهن پویا ،حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری ،برای آهن پویا محفوظ است.آهن پویا در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریزو عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت آهن پویا می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوم ادعایی نخواهد داشت.


-کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود ،فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند.

-بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست هنگام عضویت در سایت،سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود .


مراحل خرید از سایت آهن پویا :

 


(لطفا به موارد زیر برای ثبت خرید توجه فرمایید)


-انتخاب دقیق محصول از نظر نوع محصول،ضخامت،اندازه ،استاندارد،کارخانه تولیدی و...


-آگاهی از ظرفیت دقیق بار از جمله:میزان تناژ،شاخه ویا مقدارکیلوگرم مورد نظر


-دریافت قیمت محصول بصورت دقیق از کارشناس


-دریافت پیش فاکتور از کارشناس فروش


-ارسال تاییدیه سفارش به کارشناسان فروش قبل از خرید


-اعلام آدرس دقیق تحویل بار


-واریز کل هزینه و نیز ارسال سند واریزی جهت رویت کارشناس مربوط(توجه فرمایید که هزینه ی حمل بار به عهده ی خریدار می باشد)


-تسویه حساب نهایی بار ارسالی براساس وزن مشخص شده باسکول مبدا می باشد.


-توجه داشته باشید در صورتیکه قوانین ذکر شده در خدمات فروشگاه اینترنتی آهن پویا تغییرات و به روزرسانی شود،درهمین صفحه منتشر و به اطلاع کاربران می رسد و توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرفتن هرگونه به روز رسانی است.

0