031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

بازگشایی مدارس !
دوشنبه 29 دی 1399 بازدید : 169

بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا قرار شده است تا دانش‌آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی و دانش‌آموزان هنرستانی شاخه کاردانش و فنی و حرفه‌ای در مناطق زرد و آبی، برای دروس عملی و با جمعیت کمتر از ۵٠ نفر آموزش را به طور حضوری ببینند. در تمام مناطق زرد یا آبی روند آموزش حضوری مدارس ادامه دارد.

وی ادامه داد: دستورالعمل ابلاغی از سوی وزیر آموزش و پرورش ابلاغ شده که بر اجرای دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی تاکید دارد. امیدواریم شرایط رو به بهبود باشد تا بتوان برای سایر پایه‌های تحصیلی هم آموزش حضوری را برگزار کرد.

وی در ادامه بیان کرد: آموزش‌های مجازی در دوره ابتدایی نمی‌تواند منبع خوبی برای یادگیری باشد. واقعیت این است که آموزش‌های مجازی، دانش‌آموزان ابتدایی را بیشتر از سایر مقاطع تحت تاثیر قرار می‌دهد.

حکیم زاده ادامه داد: طبق پروتکل اعلامی تحت هیچ شرایطی نباید بیش از ۱۰ نفر دانش‌آموز در کلاس‌های درس حضور پیدا کنند همچنین شورای مدرسه در مورد زمان حضور در هفته، زمان برگزاری کلاس و ساعات ورود و خروج تصمیم گیری خواهد کرد. حضور یک ساعت در هفته دانش‌آموزان ابتدایی در روند یادگیری آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود و امیدواریمشرایط به گونه‌ای پیش رود که بتوانیم زمان آموزش را بیشتر کنیم. تاکید می کنم که رعایت نکات بهداشتی از سوی مدرسه و دانش‌آموزان باید رعایت شود و استفاده از ماسک در کلاس درس الزامی است.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0