031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

بررسی مزایای استفاده از سرامیک در کف ساختمان
ﺳﻪ شنبه 5 فروردین 1399 بازدید : 642

 

کفپوش های سرامیکی از رایج ترین کفپوش هایی است که با استفاده از آن می توان کف تمام ساختمان را پوشش داد و در آشپزخانه ها، حمام ها، راهرو ها، سالن های پذیرایی کاربرد دارد؛ قابلیت نصب آسان و عمر بالایی را داراست.
سرامیک از مقاوم ترین مصالحی است که به دلیل دوام بالا در مکان های پر رفت و آمد استفاده می شود و در مناطق گرمسیر برای اتاق نشیمن و اتاق خواب به کار می رود و باعث خنکی فضا می شود.
کفپوش ها انواع مختلفی از قبیل پارکت چوبی، کفپوش بتنی، موزائیک، کفپوش لمینت، کفپوش پی وی سی، کف کاذب آلمینیوم و... هستند اما هر کدام به دلیل معایبی که دارند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و کف پوش های سرامیکی کاربرد بیشتری دارند.


از جمله ویژگی های سرامیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:


مقاومت در برابر آب باعث شده تا این سرامیک در مکان های مرطوب مانند حمام و سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد. لایه ی رویی در سرامیک که یک لایه ی محافظ در برابر آب است باعث در امان ماندن از نفوذ آب و رطوبت شود. از آن جایی که نم و رطوبت باعث رشد کپک و قارچ شده این سرامیک ها توانسته اند با داشتن کارایی بالا از چنین دلایلی جلوگیری کنند.
کفپوش های سرامیکی مقاومت بالایی دارند و اگر خوب نصب شوند یعنی به شرط نصب صحیح دچار ترک خوردگی و شکستگی نخواهند شد. تنوع و وجود طرح و رنگ های مختلف باعث شده تا این محصول نیز پرطرفدار تر از سایر محصولات باشد.
ضد حساسیت بودن از دیگر عواملی است که این محصول را از سایرین متمایز می کند؛ هزینه ی پایین تر سرامیک نسبت به کفپوش های چوبی، تنوع رنگ، ماهیت خنک کنندگی، سختی بالا، ضدحساسیت بودن، استحکام و دوام بالا همه ی این ها عواملی هستند که این محصول را نسبت به سایر محصولات متمایز می کند.

 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

1