031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

برگزاری نشست هم اندیشی با انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران
دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 بازدید : 487

 

داریوش اسماعیلی معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت و  اعضا هیئت مدیره این انجمن نشستی در خصوص رفع مشکلات انجمن تولیدکنندگان فولاد برگزار کردند.
در این نشست که در محل وزارت صمت برگزار شد، بهرام سبحانی (رئیس هیئت مدیره)، سید بهادر احرامیان (نائب رئیس هیئت مدیره) و دیگر اعضاء از جمله خلیفه سلطان، سید رضا شهرستانی، اسداله فرشاد، نادر سلیمانی و وحید یعقوبی نیز حضور داشتند.

در این جلسه قرار گذاشته شد پیشنهاداتی در رابطه با فرمول محاسباتی قیمت گذاری محصولات زنجیره فولاد از سوی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران بصورت کتبی به آن معاونت ارسال گردد.
داریوش اسمائیلی در این رابطه افزود: ما به دنبال تولید حداکثری زنجیره فولاد و توزیع مناسب در صنایع پایین دستی وصادرات محصول نهایی، اشتغال با حداکثر ظرفیت تولید و ارز آوری بیشتری در کشور می باشیم.
همیچنین براساس قول مساعد اعضا هیئت مدیره انجمن، قرار شد تا انجمن حداکثر توان تولید ظرفیت کارخانجات خود را جهت تقاضا و تنظیم بازار در بورس کالا طبق فرمول محاسبه ستاد تنظیم بازار عرضه کنند.

 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0