031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

تحریم های آمریکا تاثیری بر فولاد مبارکه ندارد
دوشنبه 29 دی 1399 بازدید : 136

در روزهای اخیر دولت ترامپ تحریم های جدید را علیه مدیران عامل چند شرکت بزرگ ایرانی از جمله فولاد مبارکه وضع کرده است، از آنجایی که دولت ترامپ به پایان کار خود رسیده و در تحریم های دور قبل علیه فولاد مبارکه و... نتوانسته کاری از پیش ببرد ، این بار مدیرعامل این شرکت را هدف تحریم ها قرار داده است تا از این طریق به نوعی روی فعالیت های برون مرزی و صادراتی این شرکت تاثیر منفی بگذارد . با این حال بسیاری از کارشناسان صنعت فولاد دور جدید تحریم های ترامپ علیه مدیران شرکت های بزرگ ایرانی را تنها نشانه استیصال دولت آمریکا می دانند .

عضو هیات مدیره انجمن فولاد با اشاره به اینکه در حال حاضر تحریم های آمریکا تاثیر بر پیشرفت های شرکت فولاد مبارکه ندارد ، فرمود : در سال های اخیر شرکت فولاد مبارکه توانسته در تولید فولاد و دستیابی به محصولات جدید دستاوردهای خوبی داشته باشد ، به همین دلیل از سوی دولت آمریکا مورد تحریم قرار گرفته است.

احمد دنیانور با  اعلام اینکه صنعت فولاد ایران به سمت ارزش افزوده رفته است ، عرض کرد : در حال حاضر شرکت های بزرگ فولادی محصولاتی تولید می کنند که پیش از این ایران واردکننده آنها بود ، به همین دلیل این روند توسعه صنعت فولاد نقش مهمی در خودکفایی صنعت فولاد کشور داشته است و شاید به همین دلیل است که جزو نخستین صنایعی بوده که در دور نخستین تحریم ها از سوی دولت ترامپ قرار گرفت و هر بار هم فشار بر این صنعت و به ویژه شرکت های بزرگ این بخش بیشتر شد.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0