031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

تحلیل و پیش بینی قیمت ورق سیاه در سال 99
شنبه 2 فروردین 1399 بازدید : 662

ورق سیاه به دلیل کاربرد بسیار وسیع در صنایع مختلف از جمله تهیه ی مواد خام بسیاری از پروفیل های صنعتی و ساختمانی و همچنین در ساخت ماشین آلات و سازه های عظیم، مخازن خاص کاربرد دارد. علاوه بر ورق سیاه، ورق های روغنی و رنگی در سقف ساختمان و سقف سوله ها استفاده می شوند و این ورق ها به دلیل فرآیند های طی شده جهت گالوانیزه شدن و... با قیمت بالاتری نسبت به ورق های معمولی دارد.از نظر تقاضای محصولات، این محصول در نیمه ی دوم سال تقاضای بهتری دارد و بر خلاف محصولات دیگر مانند تیرآهن و میلگرد و... که در هر شرایطی نیز میزبان تغییر قیمت هستند و به دلیل کاربرد در ساخت پروفیل های ساختمانی و صنعتی همچنان از تقاضای خوبی برخوردار است.
عواملی که می تواند بر قیمت ورق تاثیر بگذارد؛ قیمت اسلب و همچنین شمش در بازار است. ورق سیاه به دلیل کاربرد وسیعی که در صنایع مختلف دارد همچنین تغییرات قیمت این محصول، در بودجه ی کل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از جمله فاکتور های اساسی در تغییر قیمت هر محصول می توان به سطح عرضه و تقاضا در بازار و افزایش یا کاهش قیمت دلار در سطح جهانی و همچنین قیمت های داخلی نیز اشاره کرده است.

 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0