031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

تحلیل و پیش بینی قیمت پروفیل در سال 99
دوشنبه 4 فروردین 1399 بازدید : 600

در صنعت ساختمان سازی پروفیل از جمله مواردی است که در ساخت اسکلت ساختمان و همچنین نرده ها و چهارچوب های ساختمان از مصارف پرمصرفی است که اکر این محصول خریداری نداشته باشد؛ باز هم این محصول در صنعت ساخت و ساز کاربرد فراوانی دارد.
پروفیل که از ورق ساخته می شود می تواند سایر قیمت محصولات فولادی دیگر را تحت تاثیر قرار دهد از آن جایی که پروفیل دومیل در میان پروفیل ها بیشترین کاربرد را دارد و از ورق های فولادی تهیه می شود بنابراین قیمت دیگر محصولات را دستخوش تغییر می کند. در شرایط افزایش قیمت دلار که تاثیر زیادی بر روند قیمت دارد صعودی بودن را در پیش می گیرد. به طور کلی پروفیل چون از ورق ساخته می شود، قیمت ورق تاثیر بسزایی در قیمت این محصول خواهد گذاشت. در حال حاضر با توجه به جریان های به وجود آمده مانند بی ثباتی نرخ ارز و جریان FATF در کشور روند قیمت ثبات چندانی نخواهد داشت. با توجه به شرایط به وجود آمده و بیماری کرونا، کاهش عرضه و تقاضا با روند کاهشی در سال جاری روبرو خواهیم بود.

 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0