031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

توزیع 19 هزار ماسک توسط کارخانه امید فولاد
چهارشنبه 28 آبان 1399 بازدید : 180

سید علی حسین زاده رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار در گفت و گو های خود اعلام کرد :  در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا با همکاری کارخانه فولاد امید نور رشتخوار بیش از 19 هزار ماسک در سطح 20 روستای بخش مرکزی این شهرستان به صورت رایگان توزیع شد.

حسین زاده، در ادامه با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مجموعه هلال احمر همکاری جهت پیشگیری و کنترل بیماری کرونا است، افزود : این طرح با همکاری داوطلبان و امدادگران هلال احمر رشتخوار در چند روز اخیر در سطح این شهرستان انجام شد و این روند تا توزیع تعداد 60 هزار ماسک ادامه خواهد داشت.

رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار در ادامه با قدردانی از مجموعه فولاد امید نور رشتخوار در جهت همکاری در تهیه و توزیع ماسک، در رابطه با اجرای طرح ملی آمران سلامت در این شهرستان نیز، گفت: در همین رابطه طرح ملی آمران سلامت نیز با حضور اعضای امور جوانان جمعیت هلال احمر رشتخوار در معابر سطح شهر و روستاهای این شهرستان دنبال می شود.

وی در تشریح این طرح، گفت: در این طرح، توزیع ماسک، آموزش همگانی، دعوت مردم به پویش من ماسک میزنم و رعایت اصول بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع کرونا در دستور کار قرار دارد.

حسین زاده در پایان افزود: طرح ملی آمران سلامت از ۵ آبان تا ۱۵ آبان با ایجاد ۳ پایگاه و با مشارکت ۲۰ نفر از اعضای داوطلب در مراکز پرتردد این شهرستان اجرا گردید که در ادامه نیز اجرا خواهد شد .

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0