031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

طرح جدید مجلس برای سهمیه بندی بنزین
جمعه 7 آذر 1399 بازدید : 171

کمیسیون های خاص

کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان را در دستور خود دارد.

کمیسیون اصل نود طرح انتظام بخشی فرایند واگذاری بنگاه های دولتی را به عنوان کمیسیون فرعی بررسی می‌کند.

کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی گزارش عملکرد قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) از فعالیتها و چگونگی مشارکت قرارگاه در جهش تولید با تاکید بر امور زیربنایی و صنعت پیمانکاری با حضور فرمانده این قرارگاه و همچنین لایحه مشارکت عمومی- خصوصی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

 

کمیسیون صنایع و معادن آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را برای پاسخگویی به پرسش تعدادی از نمایندگان به مجلس دعوت کرده است. دعوت از رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان محترم متقاضی تحقیق و تفحص برای بررسی درخواست انجام تحقیق و تفحص شرکت فولاد مبارکه اصفهان هم بخشی از دستور کار این کمیسیون خواهد بود.

اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی مهمان کمیسیون عمران است تا به پرسش چند تن از نمایندگان پاسخ دهد. همچنین رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت برای بررسی عرضه و توزیع مصالح ساختمانی و قیمت آن به کمیسیون یاد شده خواهد رفت.

سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان برای پاسخ به پرسش نمایندگان به کمیسیون فرهنگی می‌رود. 

نمایندگان کمیسیون قضائی و حقوقی بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی را ادامه می‌دهند.

بررسی دلایل افزایش بی رویه قیمت گوشت مرغ و راهکارهای افزایش ظرفیت تولید داخلی نهاده های دامی با دعوت از مسئولین ذیربط و اصلاح ماده(۲۵) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز- مصوب۱۳۹۲ بخشی از دستور کار کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست است به علاوه اردکانیان وزیر نیرو برای پاسخ به پرسش تعدادی از نمایندگان به این کمیسیون دعوت شده است. افزون بر این، تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان محترم از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی(ادارات کل امور اراضی و منابع طبیعی) بررسی خواهد شد.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

1