30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

عایق نانو مولتیزو
شنبه 27 اردیبهشت 1399 بازدید : 302

 

عایق های نانو از نسل عایق های جدیدی هستند که از دوام بالایی در برابر اشعه ی  UV از خود نشان می دهند. به همین منظور می توان از این عایق ها برای استفاده در پشت بام، نمای ساختمان، استخر، مخازن بتنی اشاره کرد. همچنین این عایق به جهت آب بندی استفاده می شود و امکان استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی را دارا می باشد. عایق ها نانو مولتیزو از بهترین عایق هایی است که به منظور عایق بندی رطوبتی و برطرف کردن مشکلات ناشی از عایق بندی رطوبتی در ساختمان ها استفاده می شود و از آن می توان به جای قیر و گونی و ایزوگام استفاده کرد. این عایق ها بهترین عایق برای ترمیم عایق های قدیمی می باشد و کمتر دچار آسیب دیدگی می شود.


کاربرد عایق های نانو مولتیزو:


عایق بندی دیوارها و نمای ساختمانی
در سطوح شیب دار و شیروانی هایی از جنس گالوانیزه گرم و فلزی 
عایق بندی فونداسیون ساختمان ها
عایق بندی در مناطقی که سطوح خاکی دارند
عایق بندی استخرها و کلیه ی مناطقی که در تماس با رطوبت هستند.


ویژگی و مزایای نانو مولتیزو:


این عایق ها به صورت لایه ی لاستیک می باشد و این امر باعث می شود تا سطحی غیرقابل نفوذ داشته باشد. این عایق ها چسبندگی بسیار بالایی دارند و به راحتی بر روی نواحی گچی، سفالی و سیمانی می چسبند. همچنین از خاصیت ضد صدا برخوردار بوده و گرما را بازتاب می کنند. برای اجرای این لایه ها در مرحله ی اول یک لایه به صورت آستر بر روی محل مورد نظر کشیده می شود، بعد از آن وقتی سطح مورد نظر به صورت کامل غبار زدایی شد، با فرچه، غلطک یا اسپری لایه ی بعدی را در سطوح می پوشانند. از مهم ترین مزایایی که این عایق ها دارند؛ مقاومت در برابر رشد انواع باکتری، کپک و قارچ دارند. در برابر اشعه ی  UV خورشید، اسیدها، بازها، مواد خورنده و شوینده از مقاومت بالایی برخوردار می باشد. اجرای این عایق ارزان و آسان بوده و برای تمامی سطوح استفاده می شود، جایگزین مناسبی برای عایق های قدیمی می باشد. این عایق ها مقرون به صرفه می باشند و برای عایق کاری سازه های گنبدی شکل مورد استفاده قرار می گیرد. عایق های قدیمی نه تنها هزینه ی زیادی داشت از زیبایی ظاهری نیز برخوردار نبود، اما عایق های نانو مولتیزو علاوه بر رنگ بندی های گوناگون از زیبایی ظاهری بیشتری برخوردار می باشند، همچنین برای اجرای این عایق ها نیاز به نیروی متخصص نیست و به راحتی می تواند برای عایق بندی محل مورد نظر اقدام کنند.
 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0