031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

فولاد شاهرود به بازار سهام مي آيد
ﺳﻪ شنبه 7 بهمن 1399 بازدید : 131

ورود فولاد شاهرود به بازار سهام

 

 

 

فولاد شاهرود كه بيش از 50 درصد آن در مالكيت شركت فولاد غدير ايرانيان (زيرمجموعه فولاژ) است و چادرملو نيز در اين شركت سهام مديريتي دارد، در حال پذيرش در بازار سرمايه است.

 

در اين خصوص با مديرعامل شركت مصاحبه اي داشتيم. سيد محمد ميرحسني مدير عامل فولاد شاهرود گفت:زمينه فعاليت كارخانه فولاد شاهرود علاوه بر توليد انواع ميلگرد توليد شمش هاي فولادي با خط ذوب و ريخته گري 100 هزار تن در سال مي باشد.

 

فولاد شاهرود كه بيش از 50 درصد آن در مالكيت شركت فولاد غدير ايرانيان (زيرمجموعه فولاژ) است و چادرملو نيز در اين شركت سهام مديريتي دارد، در حال پذيرش در بازار سرمايه است ، در اين خصوص با مديرعامل شركت مصاحبه اي داشتيم.

سيد محمد ميرحسني مدير عامل فولاد شاهرود گفت:زمينه فعاليت كارخانه فولاد شاهرود علاوه بر توليد انواع ميلگرد توليد شمش هاي فولادي با خط ذوب و ريخته گري 100 هزار تن در سال مي باشد.

وي گفت: شركت همچنين، انواع ميلگرد با 150 هزارتن ظرفيت اسمي توليد مي كند كه بخشي از مواد اوليه آن از واحد ذوب شركت و مابقي شمش فولاد خريداري مي شود.

به گفته وي، با بهره برداري طرح توسعه شركت طي چند ماه آتي، ظرفيت توليد شمش در فولاد شاهرود به 200هزار تن خواهد رسيد.

مير حسني گفت: براي توليد در واحد فولادسازي، عمدتا از آهن اسفنجي استفاده مي كنيم كه از واحدهاي احيا خريداري مي شوند، در حال حاضر هم مشكلي براي تامين وجود ندارد.

وي در مورد طرح توسعه افزايش ظرفيت شركت گفت : فاز دوم توليد شمش فولاد، شهريور 1400 به بهره برداري مي رسد و ماشين الات آن در راه است ، افزايش ظرفيت توليد100هزارتن خواهد بود . با اين طرح توسعه همه شمش مورد نياز براي توليد ميلگرد را خودمان توليد مي كنيم و قابليت فروش شمش مازاد نيز وجود دارد.

او در مورد ورود به بازار سرمايه گفت: تلاش مي كنيم كه بتوانيم با توجه به برنامه هاي پيش رو امسال وارد بازار سرمايه شويم.

 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0