031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

قیمت لوله
پنج شنبه 21 آذر 1398 بازدید : 556

 

لوله ها قطعاتی استوانه ای هستند که قطر و ضخامت مشخصی ندارند و برای انتقال سیالات مورد استفاده قرار می گیرند. لوله ها از نظر ساختار به لوله های بدون درز(مانیسمان) و لوله های درزدار تقسیم می شوند.لوله مانیسمان (بدون درز) از مقاطع توپی ساخته می شود. لوله های درزدار که در دو نوع لوله ی درز مستقیم و لوله درزمارپیچی تولید می شوند از طریق جوشکاری ورق فولادی ساخته می شوند.

 


انواع لوله ها:

 


لوله های آبرسانی (گالوانیزه)، شوفاژی، بخار و فشار قوی، داربستی، گازی، مبلی، صنعتی، مانیسمان، جدار چاه، استیل، انواع لوله های دقیق.
با توجه به تنوع بالای لوله ها موارد کاربرد آن ها در صنایع گوناگون و بخش های مختلف بسیار متنوع است. این موارد شامل آبرسانی شبکه های بین شهری و گازرسانی برون شهری و صنایع خودروسازی و ساختمان سازی است.
قیمت لوله مانیسمان و لوله درزدار تفاوت دارد.معمولا قیمت لوله مانیسمان از لوله ی درزدار بیشتر است.افزایش و کاهش قیمت لوله با توجه به نوسانات و تغییرات قیمت آهن در بازار متغیر است. قیمت آهن نیز متاثر از قیمت سنگ آهن، قیمت نفت، تورم جهانی در بازار، تعرفه های حمل و نقل، تغییر و تحولات اقتصادی و میزان تقاضا است.
 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0