031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

لوازم خانگی کاهش قیمت داشته است
پنج شنبه 2 بهمن 1399 بازدید : 150

 

لوازم خانگی ارزان شد ..

 

سعید محمدی پور در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: سامانه‌ای به نام ۱۲۴ داریم که در این سامانه تمامی قیمت‌ها به روز موجود است ، البته قیمت کالاهای اساسی مثل مرغ ، تخم‌مرغ و سایر مایحتاج روزانه به روز است و کالاهای دیگر روزانه افزایش پیدا نمی‌کنند.

 

در بحث لوازم‌خانگی در تیرماه شاهد افزایش قیمت بودیم و بعد از آن افزایش قیمت دیگری ثبت نشد است. حتی در این مدت با کاهش قیمت نیز مواجه بوده است.

 

معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران اظهار داشت : قیمت مایحتاج روزانه هر روز قبل از ۹ صبح از طریق منابع سازمان صمت استان تهران به روزرسانی می‌شود . بقیه مایحتاج مثل لوازم‌خانگی در سامانه ۱۲۴ ثبت شده است و مردم با مراجعه به این سامانه از قیمت‌ها مطلع می‌شوند و در نهایت به بازار می‌روند.

 

وی افزود : خیلی از مردم سازمان صمت استان تهران را به عنوان دستگاه ناظر بر بازار و قیمت‌ها نمی‌شناسند و این سازمان را به عنوان تعزیرات می‌شناسند . در حالی که تعزیرات به عنوان تکمیل کننده کار ما است . گزارش تخلف از سوی ما انجام می‌شود و برای گرفتن حکم قضائی و اجرای احکام گزارش را به تعزیرات ارائه می‌دهیم.

 

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0