صداقت                                                                                                           30 - 100 - 910 - 021

کیفیت                                                                                                                3202 - 031        

رضایتمندی مشتری                                                                                              30 - 100 - 910 - 031

 

لوله های دکوراتیو
پنج شنبه 28 آذر 1398 بازدید : 460

 

فلزات دکوراتیو شامل گروه وسیعی از محصولات کاربردی و مورد استفاده ماست.این محصولات برای استفاده خانگی مانند مبلمان و وسایل تزئینی نیز کاربرد دارند.
محصولات دکوراتیو شامل پله ها، نرده ها، دستگیره ها و اتصالات صنعتی به لوله ها است که در ساختمان های مسکونی، اماکن عمومی و... مورد استفاده قرار می گیرند.این نوع لوله ها در بانک های خصوصی با توجه به بعد زیبایی و ظاهری در جلب رضایت مشتری نقش مهمی دارد.در بانک ها برای ساخت حفاظ درب و پنجره ها از لوله و مقاطع استنلس استیل استفاده می شود که هم از لحاظ ظاهری زیبا هستند و هم از استحکام بالایی برخوردارند.


لوله استیل دکوراتیو به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی یکی از لوله های پرکاربرد است. این مقاومت ناشی از وجود مقدار قابل توجه کروم است. این محصول در سایز ها و انواع مختلف برای استفاده در ساختمان ها، کارخانجات، مجتمع های تجاری و مراکز خرید و... به کار می رود. استیل به جهت بی نیاز بودن از رنگ آمیزی و نگهداری کم هزینه و بهداشتی بودن آن در مبلمان شهری به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.


استنلس استیل همانند فولاد، هادی خوبی برای جریان الکتریسته نیست. استنلس استیل های فریتی و مارتنزیتی خاصیت مغناطیسی دارند اما نوع  آستنیتی آن فاقد خاصیت مغناطیسی است.
لوله استیل دکوراتیو معمولا در جنس های 304،202،201 و از قطرهای 10 الی 102 میلی متر ضخامت و 0.8 الی 2 میلی متر در طول 600 میلی متر با سطح براق هستند.

 


مصارف لوله استیل دکوراتیو:

 


صنایع شیمیایی                  کارخانجات مواد غذایی                  اتومبیل سازی
نفت و گاز                       ساختمان سازی و معماری               مواد شیمیایی
تولید برق                        کاربرد های پزشکی                       لوازم آشپزخانه

 

 

استفاده از این محصول در زمینه های مختلف چه در صنایع و چه در معماری به عنوان تزئین کالایی گران قیمت است و انجام آن در همه جا و برای همه امکان پذیر نیست. زیرا تکنولوژی ساخت این نوع آلیاژ نیازمند تجهیزات خاص متالوژیکی است و تولید آن در ایران به صورت گسترده مقدور نیست و اجناس موجود در بازار بیشتر وارداتی هستند.
به طور کلی کیفیت ساخت و صیقل نهایی روی مقطع یا لوله و ضخامت دیواره ی آن که رابطه ی مستقیم با وزن آن دارد و همچنین سایز و اندازه ی آن در قیمت محصول بسیار موثر است.

 

 

 

این متن صرفا جهت اطلاع رسانی به شما مخاطب عزیز می باشد.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0