031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

نمای استرچ متال
شنبه 17 خرداد 1399 بازدید : 437

 

این نما از ترکیب پانل هایی از جنس استیل، برنج، آلومینیوم، آهن و مس تشکیل می شود و در روند تولید با ابعاد مورد نظر برش داده می شود. نمای استرچ متال از صفحات فلزی (آهن، آلومینیوم، استیل و... ) است که در طی فرآیند تولید با روش های گوناگونی برش داده و مورد کشش قرار می گیرد. این صفحات با ضخامت های 0.2 تا 6 میلی متر قابل تولید است. ورق استفاده شده در این نماها می تواند از جنس های مختلفی باشد و در رنگ ها و ضخامت های مختلف قابل استفاده می باشد. از جمله کاربرد های این نماها می توان به سقف کاذب بودن اشاره کرد. این نما علاوه بر این چشم اندازی زیبا دارد. قابلیت دسترسی به سیستم های خدماتی و تاسیسات مخفی در ساختمان را دارد. قابلیت انعطاف پذیری سیستم شبکه های استرچ متال سبب می شود تا این نما در تاسیسات آتش نشانی و نورپردازی سقفی استفاده شود. همچنین این نماها می تواند خاصیت محافظتی را دارا باشد. در ادامه می توان به ویژگی دیگر پوسته ی دوم نما بودن آن اشاره کرد که به عنوان کنترل کننده ی تابش و منحرف کننده ی اشعه ی مستقیم خورشید استفاده کرد.
نمای بیرونی از مهم ترین عوامل در جهت طراحی ساختمان است که این بخش ها به دو روحیات،  علاقه مندی ها و سلیقه ی معمار بستگی دارد. نمای استرچ متال از جمله مدرن ترین شیوه ها برای استفاده در نماهای مسکونی، تجاری و تفریحی می باشد. طراحی این نماها با سایر مدل ها اندکی متفاوت است و در عین سادگی، زیبایی از جذابیت خاصی برخوردار می باشد.


مزایای استفاده از استرچ متال ها:


این پانل ها تنوع بالایی دارند و در رنگ های مختلف موجود می باشند. چشمه های سه بعدی در این نما باعث شده تا طراحی خلاقانه و زیبایی این نماها پررنگ تر باشد. همچنین این پانل ها با ضخامت بالا تولید می شوند. از جمله نکاتی که باید موقع نصب این نماها رعایت کرد، آماده سازی طرح معماری قبل از استفاده است. تعیین مدل استرچ متال با توجه به طول و عرض چشمه و پهنای پایه نیز در این مرحله محاسبه می شود. مشخص نمودن ضخامت و ابعاد پانل های مورد نیاز طبق استانداردها نیر از دیگر نکات می باشد. انتخاب پوشش برای پانل ها و نوع متریال (آلومینیوم، آهن، استیل و...) از جمله نکاتی هستند که قبل از نصب و استفاده از این نما باید به آن تئوجه کرد.
 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0