031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

ورق گالوانیزه ذوزنقه
چهارشنبه 27 شهریور 1398 بازدید : 667

 

ورق گالوانیزه ذوزنقه چیست

 

ورق گالوانیزه ذوزنقه نوعی خاص از ورق های گالوانیزه میباشد. موج هایی مربع شکل در عرض این نوع فرمینگ ها ایجاد میشود. در شکل دهی این نوع ورق ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد پس میتوان این نوع ورق ها را در سایز و ابعاد مختلفی تولید کرد.

ورق گالوانیزه ذوزنقه از محبوب ترین نوع فرمینگ ورق ها میباشد. نوع دیگری از این ورق ها به نام ورق گالوانیزه ذوزنقه رنگی در بازار موجود میباشد.

 

 

کاربرد ورق گالوانیزه ذوزنقه

 

از مهمترین کاربردهای ورق گالوانیزه ذوزنقه استفاده در سقف های شیروانی ، ویلاسازی ، سوله های صنعتی و سوله های ورزشی است. از این ورق ها نیز گاها به عنوان حصار دور زمین استفاده میکنند.

جدیدا در ساخت و سزهای جدید در داخل ساختمان از این ورق ها به نام دک یا عرشه فولادی استفاده میکنند و به جای تیرچه سفال مورد استفاده قرار میگیرند. از ورق گالوانیزه ذوزنقه به عنوان ساندویچ پانل سقفی نیز استفاده میکنند.

 

 

ویژگی های منحصر به فرد ورق گالوانیزه ذوزنقه 

 

از سری ویژگی های منحصر به فرد این نوع ورق عبارت است از :

 

1.مقاومت بالای آن در برابر رطوبت

2.یک دست بودن و عدم شکستگی در آن

3.زیبایی 

4.قیمت نسبتا مناسب و به صرفه آن

5.وزن این نوع ورق ها سبک است و ایمنی بالایی در برابر زلزله دارند

 

 

قیمت گذاری ورق گالوانیزه رنگی 

 

قیمت ورق های گالوانیزه را بر اساس رنگ بندی های متفاوت آن تعیین میکنند و در هنگام قیمت گذاری این نوع ورق اجرت خم و برش را نیز به آن اضافه میکنند.

 

 

ابعاد ورق گالوانیزه ذوزنقه 

 

ابعاد این نوع ورق به سفارشات مشتری بستگی دارد اما معمولا در ضخامت های 0.18 تا 0.7 میلی متر تولید میشود. عرض آن در دو اندازه 100 و 125 میلی متر موجود است. اما طول آن به سفارش مشتری بستگی دارد. 

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0