30 100 910 - 021

30 100 910 - 031

صداقت - کیفیت - رضایتمندی مشتری

کاربردهای رابیتس
چهارشنبه 30 مرداد 1398 بازدید : 505

رابیتس از ورق های گالوانیزه ای که برس و کشش عرضی داده شده اند، تولید می گردند.

رابیتس باعث پیوستگی در دیوار و سطوح می شود و سقف های کاذبی که توسط این محصول ساخته می شوند سطح را از هر نوع ترک خوردگی محافظت می کند.
جنس رابیتس از نوع گالونیزه ی گرم است زیرا در برابر رطوبت نباید زنگ بزند.

امروزه در طراحی، نمونه های هندسی و مارپیچ و نورپردازهای مخفی به سادگی و راحتی کار می افزاید.

مکانیزم این محصول به گونه است که ملات ها به راحتی به آن می چسبد.
در طرح هایی که از رابیتس بندی استفاده می شود امتدادها، هندسی بودن و صحیح بودن قوس ها و دوایر اهمیت کار را دو چندان می کند.

 

کاربرد رابیتس در صنعت:

 

انواع مختلف آن در آرک و اُپن آشپزخانه گل سقفی و نور مخفی، پوشش مسیر کانال های آب و کولر استفاده می شود. در تاسیسات برقی منازل اجرای این محصول می تواند پوشش دهی خوب و زیبایی به نمای داخلی ساختمان ها بدهد.
وزنی که ملاک رابیتس بندی قرار می گیرد بدین گونه است که هر چه سنگین یا نیمه سنگین تر باشد کیفیت محصول را بالا برده و در طرح بندی با استقامت بالاتری اجرا را بهتر جلوه می دهد زیرا ملات ها و گچ خیلی خوب به آن می چسبد و حالت می گیرد.
رابیتس در واقع ورق فولادی شبکه است که از ورق گالوانیزه گرم ساخته می شود و با استفاده از مفتول های گالوانیزه آرماتور بندی به صورت یک لایه به شبکه فرعی متصل می شود. رابیتس در دو نوع سطح و برجسته از ورق گالوانیزه ساخته می شود.

 

کاربرد رابیتس در ساختمان سازی: 

 

نوع برجسته رابیتس در دهانه های بزرگتر و به منظور اندودکاری روی کانال های کولر و در تاسیسات برای اتصال بهتر استفاده می شود. در طرح های و مجسمه هایی که در میادین و ارگان ها و یا آب نماهایی که از حجم  های سیمانی ساخته می شود رابیتس با کیفیت، بسیار اهمیت دارد. کمترین وزنی که در این محصول تولید می گردد 300 گرم است و حداکثر آن با توجه به تولید کننده و نیاز مشتریان متغیر است.

 

بهبود تولید رابیتس در کارخانجات:

 

مهمترین نکته ای که به بهبود تولید رابیتس کمک می کنند، رضایت مشتری و نیاز مشتری است. که باعث افزایش تولید و تنوع آن می شود.

 

دستگاه های که برای اجرای رابیتس بندی به کار می آید عبارتند از: 

 

دستگاه جوش، شاقول، انبر آرماتور بندی، قیچی برش میلگرد که همه ی این دستگاه ها باعث می شوند که رابیتس بندی به بهترین شکل انجام شود.
اگر این عمل بوسیله ی یک گروه ماهر و با تجربه انجام شود بدون نقص و اشکال خواهد بود. اما اگر مطابق استاندارد ها نباشد نتیجه ی مطلوب حاصل نمی شود.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0