031 - 910 - 100 - 30     031 - 3202     021 - 910 - 100 - 30

کاهش تولید فولاد در اثر تعطیلی کشور از اول آذر
دوشنبه 26 آبان 1399 بازدید : 183

علی ربیعی، سخنگوی دولت ایران پس از نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران اعلام کرد "تعطیلی گسترده از شنبه اول آذر اجرایی می‌شود. در این تعطیلی گسترده حتی نسبت به خروج از شهرها سختگیری خواهد شد و تردد از شهر به شهر ممنوع خواهد بود"

در این تعطیلی گسترده صرفاً تولید کنندگان و تامین کنندگان کالاها و تولیدات مورد نیاز و ضروری مشغول فعالیت خواهند بود.

وزارت بهداشت ایران امروز اعلام کرده است که بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا را در یک روز شناسایی کرده است. این بالاترین آمار ثبت شده موارد ابتلا در این کشور طی یک شبانه روز است.

طبق گفته مقامات ایرانی حدود ۴۶۰ نفر نیز در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده‌اند که رقم کل جان‌باختگان در ایران را بر اساس اعلام رسمی مقامات این کشور، به ۴۱ هزار نفر می‌رساند. با این حال آمار اصلی مبتلایان و جان‌باختگان ویروس کرونا در ایران بسیار بیشتر از آمار دولتی و رسمی اعلام شده است و این کشور بیش از هر کشور دیگری در خاورمیانه شاهد شیوع ویروس کووید ۱۹ بوده است.

شیوع کرونا موجب تعطیلی صنایع در اغلب کشورهای جهان شده و این وضعیت نه تنها موجب کاهش تولید فولاد در سطح جهانی گردیده بلکه میزان مصرف آن را نیز بطور چشمگیری کاهش داده و از همین رو در ماه های گذشته خرید و فروش چندانی در بازارهای بین المللی صورت نگرفته است.

  آهن پویا

  آهن پویا

  آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

  به اشتراک بگذارید

  دیدگاه

   0