031 - 910 - 100 - 30     021 - 910 - 100 - 30

کمیته فولاد برای تعیین قیمت از هفته آینده تشکیل می شود
پنج شنبه 11 دی 1399 بازدید : 134

وزارت صمت علیرضا رزم حسینی پس از حضور در کمیسیون عمران در گفتگو با خبرنگاران درباره قیمت فولاد و سیمان گفت : درباره قیمت فولاد و سیمان در کمیسیون عمران حاضر شده و توضیحاتی درباره قیمت این دو کالا که در احداث ساختمان نقش دارندگفتم  ، نمایندگان حساسیت‌های دقیق و زیادی در حوزه مدیریت بازار فولاد و سیمان دارند .

وی افزود : ما در این یکی دو ماه گذشته به منظور مدیریت و تنظیم بازار، شیوه نامه‌ای را در ستاد اقتصادی دولت اعمال کردیم که وقتی اجرا شد منجر به کاهش قیمت‌ها گردید .

وزیر صنعت معدن و تجارت ادامه داد : در چند روز گذشته قیمت جهانی فولاد افزایش داشت و نمایندگان مجلس نگران این موضوع شدند .

آقای رزم حسینی گفت : قانون به ما اجازه داده که باید محصولات فولادی در بورس عرضه شوند و همه تولیدکنندگان باید همه محصولات خود را بر اساس شیوه نامه فولادی در بورس عرضه کنند .

او با بیان اینکه اقدامات لازم را در راستای تنظیم بازار از هفته آینده انجام می‌دهیم گفت : از هفته آینده کمیته فولاد تشکیل جلسه می‌دهد تا عرضه فولادسازان را در بورس کامل کنیم تا قیمت آن در بازار متعادل شود.

آهن پویا

آهن پویا

آهن پویا با بیش از یک دهه تجربه پر فروش، پایبند به اصول حرفه ای و اخلاقی در عرصه خرید و فروش در مرزهای داخلی و خارجی یاری گر شما در صنعت فولاد است

به اشتراک بگذارید

دیدگاه

0